Wpis z mikrobloga

#!$%@? posluchajcie sobie tekstu jednej z najbardziej popularnych piosenek na weselu - przeciez to jest #!$%@? arcydzielo xD

Kobita spiewa o tym ze kocha sie w jakims chadzie, ale z rozsadku wychodzi za jakiegos beta jelenia bo 'kobiecie samej isc przez zycie nie wypada' xDDD I 'juz jej pierscionek wciskaja na reke' a ona wciaz marzy o swoim 'pieknym panie' xDDD

Japrdl dopiero zrozumialem ze to jest #!$%@? hymn beciakow i mistrzostwo trollingu xDDDDD
#bekazpodludzi #przegryw #wygryw #wesele #zwiazki #logikarozowychpaskow
m.....0 - #!$%@? posluchajcie sobie tekstu jednej z najbardziej popularnych piosenek ...
  • 23
  • Odpowiedz
@marcooo80: Ja bym powiedziała, że to jest piosenka o kobiecie, która marzy o lepszym życiu, o odrobinie romantyzmu, ale wie, że nie ma na to szans i dopada ją proza życia - wychodzi za mąż za zwykłego dziada Janusza, aby ułożyć sobie zycie. Jedzie "windą do nieba", co interpretowałabym tak, że to jej niebo nie jest zbyt wysoko, skoro można dostać się tam windą. Można też to pewnie utożsamiać z
  • Odpowiedz
@marcooo80: Zawsze gniję z tych "teledysków" składających się z serii wzruszających obrazków. Ktoś poświęca na złożenie tego pewnie z godzinę czy dwie swojego życia, a ostatecznie nikt tego nie ogląda XD
  • Odpowiedz
@marcooo80 To jest piosenka a Maryśce co to kochała się w Jaśku Klusce ale Jasiek był biedak i w dziurawych portkach chodził to ojciec Maryśki - Janusz Kurtyła wydał Maryśke za Macieja Kiszke bo ten miał 4 morgi pola i dwie krowy a jeszcze jak połączyć wiano i krowę od Kurtyłów to się robi już spory majątek a nie zapominajmy że i babka już lat swoich dobiega i pole zapisać komuś
  • Odpowiedz
@marcooo80: u mojej kuzynki na weselu ta piosenka byla zagrana na pierwszy taniec. A w tekscie m.in.: "jako go nie kocham taka jest prawda, Pan glowna role gra w kazdym snie"...
  • Odpowiedz
Zawsze gniję z tych "teledysków" składających się z serii wzruszających obrazków. Ktoś poświęca na złożenie tego pewnie z godzinę czy dwie swojego życia, a ostatecznie nikt tego nie ogląda XD


@MartwyProsty: Takie teledyski składką Grażyny albo dzieciaki na zaliczenie z zajeć lub kursów informatyki czy multimediów XD
  • Odpowiedz
  • 0
Dawno, dawno temu kiedy jeszcze 3/4 użytkowników wykopu nie było na świecie zagrali ją na moim ślubie właśnie jako pierwsza piosenka. My w środku,wokół wszyscy goście, a ja znając słowa chciałam wpieprzyć orkiestrze. Oczywiście uśmiechałam się, ale humor mi popsuli.
  • Odpowiedz