Wpis z mikrobloga

#przegryw Mój kumpel właśnie rzucił dobre studia żeby zamieszkać z dziewczyną w której się zakochał. Mógł być kimś, dołączył do gildii beciaków. Poznali się tak że pocieszał ją kiedy beta szmacił. Dziewczyna nie pracuje i studiuje kosmetologię. Dziękuję za kondolencję.
  • 80
  • Odpowiedz
@aardwolf: jeżeli dziewczyna szuka seksu, to stan majątkowy faceta nie robi jej różnicy, więc dla ruchacza nie ma to większego znaczenia. W pierwszej kolejności musisz ogarniać kontakty z kobietami, dopiero jak się tego nauczysz, to na drugim planie jest kasa. Na studiach przebierałeś w dziewczynach, a potem zapomniałeś jak się podrywa?
  • Odpowiedz
Na studiach przebierałeś w dziewczynach, a potem zapomniałeś jak się podrywa?


@Domiman: na studiach byłem studentem. Po skończeniu studiów mój status spadł na pracownika międzynarodowej instytucji, jak widać dla kobiety to gorzej niż bezdomny.
  • Odpowiedz
jeszcze śmieszniejsi są samce beta które jedyne co potrafią to argumentum ad prawiczkum


@Polkopsky: oni są przekonani o swojej niezmierzonej wyższości moralnej która zezwala im na pogardę w stosunku do innych bo przecież oni są tacy pełni "godności".
Tysiące razy to widziałem.
  • Odpowiedz
A tymczasem seks raz na miesiąc po ciemku albo ból głowy co tydzień, fochy, jazdy i rozwód w wieku 40 lat xD


@Polkopsky: akurat przeważnie tak nie jest.
Bycie w związku to jest super sprawa. Z moich kolegów ze studiów rozwiódł się tylko jeden, reszta sobie dobrze żyje, natomiast z tych którzy są sami każdy jest psychicznym wrakiem.
  • Odpowiedz
czyli jak dziewczyny na randce się dowiadywały, że pracujesz w międzynarodowej instytucji to uciekały ze spotkania?


@Domiman: nie było już żadnych randek.
Przestałem być studentem, straciłem wszystkich znajomych, w nowej pracy było 90% przegrywów a 10% żonatych, dziewczyna mnie rzuciła i koniec.
Po 7 latach rzuciłem pracę żeby zająć się w 100% szukaniem dziewczyny.
Miałem oszczędności żeby kupić kilka mieszkań w dużym mieście za gotówkę byleby tylko znaleźć kobietę.
Nie było
  • Odpowiedz