Wpis z mikrobloga

#przegryw Mój kumpel właśnie rzucił dobre studia żeby zamieszkać z dziewczyną w której się zakochał. Mógł być kimś, dołączył do gildii beciaków. Poznali się tak że pocieszał ją kiedy beta szmacił. Dziewczyna nie pracuje i studiuje kosmetologię. Dziękuję za kondolencję.
  • 80
  • Odpowiedz
@Domiman: straciłem wszystkich znajomych bo się pożenili i zajmują się 100% swoimi żonami.
Tych paru którzy zostali by się nawet kolegowało ale oni są w tak tragicznym stanie psychicznym że ja sam nie chcę (np. jednego gościa nie możesz odwiedzić w domu bo ma fobię że zanieczyścisz mu mieszkanie rtęcią - to nie jest żart).
Dziewczyna zostawiła mnie bo przestałem być studentem.

Oczywiście że jest ze mną coś nie tak.
Izolacja
  • Odpowiedz
przy takiej pogardzie dla ludzi ze ścisłym wykształceniem.


@aardwolf: sorry, ale coś sobie wkręciłeś, 80% moich znajomych ma ścisłe wykształcenie, w tym sporo programistów, zdecydowana większość jest w związkach. W to, że zostawiła Cię za to że przestałeś być studentem też średnio wierzę. Próbowałeś kursów uwodzenia?
  • Odpowiedz
80% moich znajomych ma ścisłe wykształcenie


@Domiman: ciężko mi w to uwierzyć, ja spotkałem się wyłącznie z pogardą, jak ktoś ma ścisłe wykształcenie to nie jest we współczesnym świecie człowiekiem tylko gównem.

Próbowałeś kursów uwodzenia?


@Domiman: nie
  • Odpowiedz
@aardwolf: przecież to jakiś kompletny absurd, dlaczego niby ściśłe wykształcenie miałoby się spotykać z pogardą? Jeżeli się spotykales z pogardą, to na pewno nie z tego powodu. Przecież dużo kobiet w dzisiejszych czasach ma ścisłe wykształcenie. Spróbuj kursów uwodzenia, z tego co piszesz i tak nie masz nic do stracenia
  • Odpowiedz
dlaczego niby ściśłe wykształcenie miałoby się spotykać z pogardą


@Domiman: spytaj @Eugeniusz_Zua, może on umie to ładniej powiedzieć bo ja nie potrafię. W każdym razie nie widziałem tak pogardzanej grupy społecznej jak pracownicy CERN, pijacy na najbardziej zapadłej wiosce odczuwają mniej pogardy od ludzi.

Spróbuj kursów uwodzenia, z tego co piszesz i tak nie masz nic do stracenia


@Domiman: żeby to miało sens musiałbym mieć jakąś minimalną samoocenę.
Był
a.....f - > dlaczego niby ściśłe wykształcenie miałoby się spotykać z pogardą

@Dom...

źródło: comment_hycvjtoeBusjQJAnwpkmxJdmRMegnLyr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Domiman: byłem u 4 psychiatrów ale tabletkami nie wyleczy się samotności.
U psychoterapeuty tez byłem, jakiegoś super polecanego co nie da się dostać bez znajomości (Ojciec jakoś go znalazł poprzez kochankę-okulistkę) ale debil gadał mi wyłącznie o jakimś "szczęściu", cała "rozmowa" polegała wyłącznie na wysłuchiwaniu banałów i oczywistości jak na rekrutacji do jakiejś skrajnie lewicowej partii.
Oczywiście skasował mnie 3 razy drożej niż instruktorka jazdy która rzeczywiście coś robi i coś
  • Odpowiedz
@Polkopsky: zauwazyles ze rozowe nie maja zadnej empatii w stosunku do przegrywow? Jedyne komentarze od nich pod twoimi postami sa w stylu: Jak sie uazalasz tak nad soba to wiadomo ze zadna cie nie zechce bla bla bla. One maja zakodowane wzgardzanie slabszymi jednostkami
  • Odpowiedz
@Mesosfet: Teraz widzę, że źle dobrałem słowa i napisałem troche coś innego niż chciałem. Nie chciałem obrażać studentek kosmetologii. Powinienem był zaznaczyć, że jego dziewczyna studiuje to tylko po to zeby dostawać hajs od rodziców i interesuje ją to bardzo powierzchownie.
  • Odpowiedz
zarabiałem ponad 20k na miesiąc ale kobiety nie interesuje ile zarabiasz ani jakie masz wykształcenie.


@aardwolf: Musisz mieć albo wybitnie #!$%@? charakter, albo wybitnie słaby podryw, albo jakieś #!$%@? wymagania.
  • Odpowiedz