Wpis z mikrobloga

Gdybyście nagle znalezli się w roku 1900 jak wykorzystalibyście swoją ówczesną wiedzę?
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akuratt Jakby się przeniósł z obecną wiedzą to względem 1900 roku dzisiaj byłaby ówczesna. Ale wiedziałby dalej to co dzisiaj. No, ale lepiej n---------c "XDDD" i łoooolaboga z kim ja muszę tutaj siedzieć, no debile!
  • Odpowiedz
@Akuratt Nie muszę handlować bo zrozumiałem pytanie xD Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Sory, normalnie bym Cię olał, ale działa mi na nerwy jak ktoś wypowiada się tylko w celach prześmiewczych, tak jak w Twoim przypadku ;) pis joł
  • Odpowiedz
@SmieszkeLeszke Wracaj do podstawówki, bo byś k---a nawet interpretacji tekstu nie zdał. Normalnie bym cię olał, ale działa mi na nerwy jak ktoś jest idiotą. Pis joł elo mordeczko.
  • Odpowiedz
@Akuratt:
@SmieszkeLeszke: Tak postawione pytanie przez ówczesną wiedzę rozumie te jaka mieliśmy w 1900 r. Czyli żadna bo żaden z nas wtedy nie żył. To jest błędnie sformułowane pytanie.
Ówczesny odnosi się do przeszłości, natomiast 1900 do którego byśmy się przenieśli byłby dla nas paradoksalnie przyszłością (bo zrobilibysmy to w przyszłości).
  • Odpowiedz