Wpis z mikrobloga

Kochani!

Rok temu zacząłem "zębowy eksperyment", który wbrew moim oczekiwaniom zyskał sporą popularność - przeszło 4,7k plusów. Dla przypomnienia: jedną wyrwaną ósemkę umieściłem w słoiczku z colą, natomiast druga została jednostką porównawczą.

To właśnie jutro słój tajemnic zgodnie z przepowiednią powinien zostać otwarty, jednakże za chwilę wyjeżdżam na cały weekend i wyniki eksperymentu przedstawiam z lekkim wyprzedzeniem. Jeśli ktoś ma z tym problemu, to będzie musiał z tym żyć. Pragnę też zwrócić uwagę, że nie było to żadne naukowe badanie, więc wszystkie wnioski wyciągnięte zostały na podstawie obserwacji organoleptycznych.

- przed wsadzeniem do słoiczka ząb był czysty, zdrowy, bez próchnicy itd.
- zabarwił się na czarno, co było zresztą do przewidzenia
- nie zmienił swojej "konsystencji" czy wytrzymałości w stopniu zauważalnym (tak na czuja)
- nie śmierdzi i nie brudzi/nie zostawia czarnych śladów
- w coli po około 2-3 miesiącach zauważalny był pływający biały osad. Prawdopodobnie fragmenty dziąsła, które były na zębie (?)

Pewnie wielu z Was napisze więc od razu uprzedzam: nie będe pił tej coli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec ciekawostka! Gdy moja Mame dowiedziała się o eksperymencie przypomniała sobie, że ma moje mleczaki ( ). Domyślacie się chyba gdzie trafią na cały rok? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zeby #glupiewykopowezabawy #cola #eksperyment

Jeśli ktoś mógłby pomóc mi zawołać osoby zainteresowane (plusujące) poprzedni wpis, byłbym wdzięczny_
BorsukMiodowy - Kochani!

Rok temu zacząłem "zębowy eksperyment", który wbrew moim ...

źródło: comment_QB3xULz37lSmHV3HMb4fGQrmslunQOz2.jpg

Pobierz
  • 230