Wpis z mikrobloga

Zgodnie z przekonaniami #4konserwy jest to 100% kobieta i powininen on korzystać z łazienek dla kobiet razem z twoją dziewczyną, siostrą i matką.

@Holiday: Przecież to ostatnio feministki czy tam inne LGBT w UK nie chciały aby trans kobiety korzystały razem z nimi z damskich toalet.
@Holiday na tyle jestem liberalny żeby stwierdzić że jak ktoś se zaklei #!$%@? i wstawi tam #!$%@?, przejdzie terapię hormonalną że urosną mu włosy na jajach żeby stwierdzić że to może być facet. Ale jak #!$%@? ktoś przebiera się za babę, zakłada stanik wypchany skarpetami i twierdzi że #!$%@? nie ma nic wspólnego z płcią to mam ochotę taką osobę spalić na stosie. Może niech geje tez korzystają z damskich toalet, przecież
Zgodnie z przekonaniami #4konserwy jest to 100% kobieta i powininen on korzystać z łazienek dla kobiet razem z twoją dziewczyną, siostrą i matką.


@Holiday: A co z tego, że wygląda jak facet? To teraz płeć definiujesz na podstawie wyglądu zewnętrznego? Myślałem, że liczy się to, co dana osoba uważa, a nie to jak wygląda.
po lekturze w 100% zmieniłem swoje zdanie o osobach trans, sam pomyślę nawet nad zmianą płci w przyszłości.


@Atreyu: podziwiam opór, z jakim obstajesz przy swoich powalonych i nielogicznych teoriach, poważnie. I robisz to tylko dlatego, że coś ci się wydaje i twój wsiowy rozum podpowiada ci, że jeśli coś jest złe, to jest. I na kij nam lata rozwoju nauki i badań, skoro przyjdzie taki wykopek i wszystko wyjaśni.

@
I robisz to tylko dlatego, że coś ci się wydaje i twój wsiowy rozum podpowiada ci, że jeśli coś jest złe, to jest.


@Nidor: A ty robisz tylko to co mówią inni? Nie masz własnego zdania? Rozumu? Podążasz za tolerancyjnym nowoczesnym stadem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rób tak, to złe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na tę chwilę sprawiasz wrażenie idioty


@Nidor: dla Ciebie sprawiam takie wrażenie, a ja podobnie myślę o Tobie i podobne znaczenie ma dla nas obojga co o sobie myślimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie odpowiedziałaś:

A ty robisz tylko to co mówią inni? Nie masz własnego zdania? Rozumu? Podążasz za tolerancyjnym nowoczesnym stadem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No i co to za obrażanie
@Atreyu niech napatrzą się wielcy obrońcy pogłębiania chorob psychicznych. Po co takiej osobie naprawdę pomóc skoro mozemy sie zabawić w wielkich tolerancyjnych bohaterów, pozwalających chorym psychicznie niszczyć siebie od środka. Czy osobie ze schizofremia też by na to pozwolili? Pozwolili by sie jej zatracić w swojej chorobie?