Wpis z mikrobloga

Myślisz, że osoby transpłciowe decydują się na długoletnie terapie i permanentne zmiany ciała, które wpływają na całe ich życie bo robią sobie żarty?


@Holiday: jak piszesz do mnie to wołaj, bo mogę nie zauważyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choroba to nie żart. Z tego w życiu bym się nie śmiał. Sęk w tym że to jak uznam że jestem kobietą, pójdę na hormonalną terapię i utnę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@prawa_reka_sorosa:

absolutnie nie śmieję się z takich rzeczy. Ta kobieta jest zupełnie naturalna, a ogolona na łyso głowa, twardy zarost oraz ponad 40 cm w łapie nadają jej niepowtarzalnego uroku i seksapilu.
  • Odpowiedz
@Atreyu:

Sęk w tym że to jak uznam że jestem kobietą, pójdę na hormonalną terapię i utnę sobie siusiaka (znaczy zmiany permanentne tak jak słusznie prawisz) - kobietą mnie nie uczyni.


@Atreyu: Będziesz tylko mężczyzną bez penisa, z piersiami, powiększonymi biodrami, stracisz też większość mięśni, zmniejszy ci się owłosienie na całym ciele i przestaniesz pachnieć jak facet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko po co
  • Odpowiedz
@Atreyu: aha, to w takim razie jak inaczej chcesz "leczyć" osoby trans? bo ja myśle że gdyby taki sposób istniał to nikt by się nie męczył specjalnie z operacjami, hormonami i ślepą nienawiścią ze strony społeczeństwa XD
  • Odpowiedz
To jest Buck Angel, transmężczyzna (mężczyzna, który urodził się kobietą). Zgodnie z przekonaniami #4konserwy jest to 100% kobieta i powininen on korzystać z łazienek dla kobiet razem z twoją dziewczyną, siostrą i matką.


@Holiday: No fajnie, że tej kobiecie udało się po operacjach i braniu hormonów osiągnąć wygląd faceta. Jeśli to był jej cel to na pewno cel osiągniety.

Niestety z punktu widzenia biologii nadal nie jest to
  • Odpowiedz
gdyby taki sposób istniał to nikt by się nie męczył specjalnie z operacjami i hormonami


@TurtleHerd: a myślisz że gdyby istniał np. prosty sposób leczenia no nie wiem dajmy na to (tu wstawię kontrowersyjny przykład, ale można wstawić dowolną parafilię) pedofilii to pedofile woleliby gwałcić małe dzieci czy udać się na terapię? Bo ja myślę że gwałcić małe dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoba trans woli
  • Odpowiedz
aha, czyli sugerujesz żeby takie osoby zwyczajnie nic z tym nie robiły, popadały w depresje i popełniały samobójstwa rozumiem?


@TurtleHerd: nie nie, samobójstwa obecnie (jakieś 20x częściej) popełniają osoby transpłciowe. Należało by znaleźć jakiś sposób żeby im pomóc, bo to teraz częściej chorują na depresję lub odbierają sobie życie.
  • Odpowiedz
@Atreyu: no jest obecnie sposób, jedyny możliwy - korekta płci fizycznej, a wiem z autopsji że osoby trans nie popełniają samobójstw bo depresja, tylko popełniają samobójstwa bo nie są akceptowane przez takich jak ty xD
  • Odpowiedz
wiem z autopsji że osoby trans nie popełniają samobójstw bo depresja


@TurtleHerd: o ile nie jesteś psychologiem pracującym z takimi osobami to z autopsji możesz mieć co najwyżej kilka trans koleżanek i z "autopsji" masz takie samo doświadczenie jak i ja. Mieszkam w tej nowoczesnej multikulti europie i jakoś nie widzę wśród szarych ludzi dużo innej mentalności wobec trans osób niż w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Atreyu: no mi się nie podobają np. osoby bez rąk i nóg i to znaczy że przez to że mi się nie podoba ktoś z tragedią życiową to znaczy że mam mu podkładać kłody pod nogi? transpłciowość to taka sama tragedia życiowa, nikt jej nie wybiera i nikt jej nie chce. jeśli znajdziesz alternatywny sposób uporania się z tym oprócz korekty fizycznej to się do mnie zgłoś, chętnie skorzystam. A
  • Odpowiedz
no mi się nie podobają np. osoby bez rąk i nóg i to znaczy że przez to że mi się nie podoba ktoś z tragedią życiową to znaczy że mam mu podkładać kłody pod nogi?


@TurtleHerd: a czy ja podkładam kłody pod nogi osobom trans? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko nie porównuj tutaj kogoś po wypadku kto stracił ręce i nogi, i kogoś kto sam zdecydował iść na "korekcję" płci
  • Odpowiedz
@Atreyu: no tak, decyzja pomiędzy samobójstwem a radzeniem sobie z tym jakoś, super decyzja

also jeżeli przeszkadza ci to że osoba trans umyje sobie ręce z przedstawicielami płci odczuwalnej, bo chyba nie lata z genitaliami na wierzchu to tak, podkładasz kłody takim osobom
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TurtleHerd: korekta wyglądu, płeć zostaje taka jaka była

Tu trzeba farmakologii i pomocy specjalisty, a nie kosmetyki i dorabiania ideologii. To nic innego, jak zaburzenie psychiczne.
  • Odpowiedz
@Holiday nie żarty, ale mają zaburzenia. Nowoczesna medycyna jest zdolna do zabiegów,dzięki którym przybliżysz sie do innej płci. Więc dla mnie jest to kobieta, która przerobiła się na faceta
  • Odpowiedz