Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak nieświadomi jesteśmy bezsensu naszej egzystencji.

Nawet te 100 lat życia jednego człowieka, kiedy jest nas kilka miliardów, ziemia ma miliony lat, co było wcześniej, co będzie później? Jak bardzo nieznaczące jest istnienie jednego człowieka. A nasze ego co #!$%@?, tylko JA #!$%@?, mnie, moje, ja jestem ważny #!$%@? tak naprawdę nic nie znaczymy, i cokolwiek robimy nie ma sensu i obróci się w pył, cały #!$%@? materializm, pamięć o nas, czasy się zmieniają Elvis też zostanie zapomniany. Ale nie bo matka natura, rozwój technologii, ruchanie i 500+ czy cokolwiek ma znaczenie? Nic nie ma znaczenia i moje #!$%@? też nie.

#przemyslenia #takaprawda #filozofia
  • 31
  • Odpowiedz
@xetrov: Nie potrafię w krótkiej formie zawrzeć wszystkiego co chciałbym przekazać. Lubię fajne, krótkie riposty, ale jak niby zgłębiać temat mający tak szerokie spektrum? Także wypowiadam się rzadziej, ale za to dłużej. Na szczęście piszę bardzo szybko i mogę sobie pozwolić, ale zawsze pozostaje pytanie czy ktokolwiek to przeczyta. I zobacz, nawet teraz zacząłem pisać elaborat na temat pisania elaboratów ;)
  • Odpowiedz
@oiio: to nie był zarzut, nie jestem z pokolenia obrazkowego i tekst dłuższy niż sms mnie nie przeraża, tym bardziej, że niezależnie czy to co piszesz jest prawdą czy nie (czasami mam wątpliwości, może niesłusznie ale to w końcu wypok więc expect unexpected) czyta się to dobrze.
  • Odpowiedz
@user_876815: no i dlatego jest tak fajnie, jak coś Ci się w życiu uda, np zaruchasz fajnom looszke albo dostaniesz premię i se kupisz fajnom gierkę albo nwm. I tak nic nie znaczysz, to czemu się dobrze nie bawić po drodze?
  • Odpowiedz