Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni dlaczego niektórzy ludzie wolą tankować np. co kilka dni po 20,30,50zł i jeździć cały czas w okolicach rezerwy niż zatankować raz na miesiąc za 300 do pełna i nie odwiedzać stacji co chwila i np zawsze utrzymywać stan >1/2 zbiornika?
Bo ja szczerze nie mam żadnego logicznego wyjaśnienia dla tych osób no chyba że... Ktoś im kradnie jakimś cudem to paliwo ze zbiornika XD, albo nie wiem chcą wyrwać kogoś na stacji XDD
#motoryzacja
  • 79
@OstryKepucz: ja też ostatnio przerzuciłem się na tryb tankowania po trochu. Raczej ze względu na to, że gdy tankuje se po pół baku to zostaje mi jeszcze trochę kasy na boku. Życie płata różne figle i czasem może być tak, że akurat będziesz potrzebował tej dodatkowej stówy która uratuje Ci dupe a tak to masz ja w baku i nic z tym nie możesz zrobić. Ja leje pół baku, jeżdże na
@OstryKepucz jeżeli ktoś jeździ codziennie autem i naprawdę zalewa za taki kwoty, to kompletnie bez sensu i strata jego czasu na podjeżdżanie na stację chwilę. Wydaje mi się, ze jednak większość jeżdżących na co dzień, leje za tą 100 minimum :)