Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Na redukcji na oko wjeżdżało 1500 kcal dziennie


@krzysztoforek: Sugerujesz że 3 miesiące drastycznie z 3300kcal spadłeś "na oko" na 1500kcal bez liczenia węgli, białka i tłuszczy i jechałeś tak 3 miesiące? Co z tego że schudłeś jak #!$%@?łeś sobie na 95% metabolizm i to wróci prędzej czy później?
  • Odpowiedz
@Umets: nie przesadzajmy, że 12 tygodni deficytu świadomego i dobrze zrobionego jakoś specjalnie szkodzi, gdy wie co się robi VLCD działa, choć nie powinno być robione przez newbów. Dodatkowo jeśli ktoś ma doświadczenie, to nie rzuci się na drugi dzień nalodówkę
  • Odpowiedz
@brovar: @Akselix: Dwa lata. Trenowałem kiedyś na siłowni, może jednak ta "pamięć mięśniowa" istnieje.

@LewitujacPoParkietachwyobrazni: 68kg

@Umets: Do wszystkiego podchodzę ze zdrowym rozsądkiem. Na początku redukcji oczywiście liczyłem kalorie i makro, z czasem wszystko przechodzi na wyczucie, gdy już się dobrze pozna swój organizm i nawyki żywieniowe. Nie zamierzam startować na zawodach to też nie ekscytuję się tym zbytnio - bo po co. I chętnie poczytam w jaki
  • Odpowiedz
@Johnexus: na oko 17-18%

@tehSpirit: nie pomyliłem. Na zdjęciu brzuch wydęty pewnie przez wdech, poza tym jestem drobnej budowy (tzw. chude kości), nie mam ud jak koń etc etc. Nigdy w życiu nie ważyłem powyżej 70kg nie trenując, bo też nigdy nie byłem zbytnio ulany.
  • Odpowiedz