Wpis z mikrobloga

Tego jeszcze nie widzialem. Paczka z ali wyslana z Komornik.
Na dodatek Kurierem
Data nadania:2018-09-18Rodzaj przesyłki:Pocztex Kurier 48Kraj nadania:PolskaKraj przeznaczenia:PolskaUrząd nadania:PP Komorniki P204 (ul. Polna 120, 62-056 Komorniki)Gabaryt:XXLUsługi komplementarne/dodatkowe:Ubezpieczenie
#aliexpress
  • 37
  • Odpowiedz
@WqwertyM
@Pawel757
Jak długo czekaliście na Wasze paczki po tym statusie? Mam coś takiego, jeśli nie pojawiła się aktualizacja to znaczy że dalej wisi w komornikach?

Nadanie 2019-03-11 15:36PP Zabrze S101

Wysłanie przesyłki 2019-03-12 23:11WER Komorniki
  • Odpowiedz
Witam mam pytanie zamówiłam z ali paczke która norlanie doszła do polski wszystko ok tylko nie dostałam zadnej wiadomosci ze jest do odebrania w sledzeniu jest napisane ze bylo awizo i dwa smsy ( nic takiego nie otrzymałam) pwczoraj stwierdziałam ze zobacze czy jest mozliwosc jej sledzenia okazało sie ze jest ona odesłana gdyz nikt jej nie odebrał ...;/ obecnie jest w pp komorniki czy ktos ją mi odesle czy wróci do
  • Odpowiedz
@marta-macherzynska: Masz przynajmniej tydzień, a wydaje mi się, że nawet dwa tygodnie na odbiór paczki zanim wróci z powrotem do nadawcy. Więc zakładam, że odesłali ją do WER Komorniki a potem wyślą z powrotem do Ciebie. Chociaż teraz to pewnie już i tak się wyjaśniło.
  • Odpowiedz