Wpis z mikrobloga

Wczoraj zacząłem czytać "Drogę Królów" Sandersona, i w podziękowaniach trafiłem ten tekst (jest pod obrazkiem).
Autor dziękuje Michaelowi Whelanowi za piękną okładkę, która ma oddawać "ducha powieści w obrazie".
Wszystko fajnie, tylko że okładka książki którą trzymam w ręku jest zwyczajna i mało zachęcająca...

Dlaczego wydawnictwo MAG nie mogło zachować oryginalnej okładki, skoro nawet autor napisał o niej w podziękowaniach?
Dlaczego tak często okładki są tak różne? O co tu chodzi?

#ksiazki #okladkiksiazek #drogakrolow #sanderson #brandonsanderson #wydawnictwomag #mag
Ziombello - Wczoraj zacząłem czytać "Drogę Królów" Sandersona, i w podziękowaniach tr...

źródło: comment_FeA8w3WIA2mIRQuXT8ATZVZILPLt45ec.jpg

Pobierz
  • 5
@Ziombello: Oczywiście podobają mi się bardziej oryginalne okładki z tej serii. Wydaje mi się, że dla jakiegoś marketingowca były one zbyt mało nowoczesne i dano nam taką wersję. Nie uważam jak @chwed że to debile (zapewne chodzi o pieniądze), widocznie takie książki mają lepsze zejście na naszym rynku. Kto lubi serię i tak nabędze, a tamte widocznie bardziej zachęcają Polaków do zakupu.

Może być to również kwestia praw autorskich do samych
alhakeem - @Ziombello: Oczywiście podobają mi się bardziej oryginalne okładki z tej s...

źródło: comment_Tsp1aTNoR45oO73GX6vzqmNOJGEFMFJy.jpg

Pobierz