Wpis z mikrobloga

Parę dni temu natknąłem się na wpis w którym to typek opisuje, jak jego życie diametralnie zmieniło się w przeciągu 2 miesięcy.

W związku z tym, że jestem lekki #przegryw i całe życie #tfwnogf postanowiłem, że nie mam nic do stracenia i zacznę monkmode na poziomie hard. Co to oznacza? Otóż przez 3 miesiące planuję całkowicie odstawić alkohol, nikotynę, masturbację oraz śmieciowe żarcie, a także ogarniczyć czas przeglądania social mediów i skupić się na samorozwoju. Przez te 90 dni będę pić tylko i wyłącznie wodę oraz zacznę regularne treningi na siłowni.
Co 30dni będę robić raporty opisując, jaki wpływ ma ten challenge na moje życie psychiczne i fizyczne.

#nofapchallenge 15/90
#nonicottinechallenge 0/90
#noalcoholchallenge 1/90
picie tylko wody 1/90

Zaplusuj wpis, a ja zawołam Cię zarówno za 30,60, jak i 90 dni przedstawiając mój raport.

#redpill
  • 107
@konrad5647: co do medytacji to się zgadzam. sam medytowałem przez jakiś czas i przez parę godzin po czułem się jakoś inaczej taki lekki z czystym umysłem. no, ale teraz nie mogę wysiedzieć 5 minut bez zmiany pozycji, medytowanie leżąc sprawia, że zasypiam po 10 minutach więc do bez sensu :)
@truio: to jest normalne, że się człowiek wierci, myśli mu zaprzątają głowę. Najważniejsze jest to, żeby się za to nie obwiniać i zauważyć z ciekawością gdzie nas umysł zaprowadził, po czym powrócić do oddechu. Walcząc z nim nie wygramy. Wydaje mi się, że fenomen polega na coraz częstszym osiąganiu spokoju umysłu podczas medytacji co wprawia go w nowy nawyk. Medytuj siedząc na krześle, jak Ci wygodnie, ważne, żeby nie było za
@konrad5647: wiem o tym. ja mam powazne problemy z kregoslupem, ktorej uniemozliwiaja mi siedzenie w 1 pozycji dluzej niz 5 minut, musze zmieniac to jak siedze, a podczas medytacji nie mozemy sie ruszac :(
@onestoaldolore: szczerze mówiąc sam dwa lata temu postanowiłem pic tylko wodę i nie polecam. Możesz pic wodę ale napij sie czegos innego chociażby raz dziennie. Jakaś jedna szklanka soku czy cos. Raz wpadłem w taki trans ze przez miesiąc piłem tylko sok pomarańczowy, nie mogłem sie opanować, dziennie leciało 1,5-2 litry soku pomarańczowego. Teraz wypijam z półtorej litrów wody dziennie i do tego troche soku, innym razem sie mleka napije i