Wpis z mikrobloga

Bajt czy nie bajt - takie zachowanie jest spotykane i w pełni usprawiedliwione. U dzieci. I nie pisze tego złośliwie wobec autora wątku, że niby jak dziecko się zachowuje bo nie chodzi o to. Dzieci mają naturalną skłonność do sprawdzania różnych opcji, są ciekawe co się stanie a im stanie się "grubiej" tym lepiej zaspokoi to ich rządzę krwi. Dzieci są prymitywne pod tym względem. Stąd się bierze np. wyrywanie muchom skrzydełek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@allegromariusza: przepraszam najmocniej za dzbanow i przegrywow z dziennej. Co wy #!$%@? ludzkie śmietniki? XD Chłop chciał wprowadzić odrobinę uśmiechu na tym smutnym jak #!$%@? Mirko. A wy? Stalkowanie i sranie dupą "chlip chlip biedny seba został z kebabem a karynka płacze, co z ciebie za okrutnik". Na wykopie strażnicy ludzkiej moralności a w rzeczywistości jesteście takimi samymi szarymi Januszami jak wszyscy XD
@basssiok: ja mam tak, że w niedzielny wczesny poranek wracam z imprezy 50kilosów pociągiem do siebie. Zawsze, ale to zawsze zasypiam nawet niewiem kiedy chociaz walcze z tym niemiłosiernie. i w 90% przypadków budzę się idealnie jak stoimy w mojej mieścinie. Niewiem czy podświadomie mój mózg słyszy głosy innych gdzie jesteśmy ale z kilka razy pojechałem dalej i wylądowałem na stacji końocwej 100 kilosów dalej :/
@allegromariusza: Jakie to typowe, znaleźli się normalni ludzie to od razu "ej ale to bait, eksperyment społeczny, dajcie spokój!". Zawsze mnie zastanawia co jest powodem tych baitów, wytłumaczysz mi? Brak atencji? Okazanie #!$%@?? Czy tego że w rzeczywistości masz nudne życie? Ciekawi mnie co kieruje osobami które robią takie akcje i próbują to nazywać "eksperymentem społecznym" żeby zabrzmiało inteligentniej.
@allegromariusza: Zarzutka. Nie pochlebiam takiego zachowania, które wykazałeś w swoim poście, ale obrazuje to tzw. polactwo. Wystarczy, że komuś coś się przytrafi, a ten ktoś stoi w hierarchii niżej to wystarczający usprawiedliwiony powód by temu "Sebkowi" nie pomóc. Wystarczyło, że opisałeś tą osobę, jako Seba oceniając po wyglądzie. Ot smutne wnioski. Ktoś określi Ciebie, jako "Seba" i możesz człowieka gnoić, bo w końcu to "Seba". Zaskoczony jestem ilością plusów, które zebrałeś.
@allegromariusza: A dlaczego byles taki #!$%@? ze jak widziales ze odjezdza bez Seby to nie powiedziales o tym kierowcy? albo byla ja obudzic i powiedziec? Ludzie w dzisiejszych czasach to #!$%@? czego jestes tego dobrym przykladem, jak w tym kraju ma byc dobrze jak ludzi pokroju TY zachowuja sie w ten sposob. Mentalnie jestes pieprzony janusz do kwadratu idelanie do ciebie pasuje powiedzenie polak polakowi polakiem
Ale sie zesrali na dziennej xD
@muak47: Typek pisze jasno i wyraźnie, że ogarnął dopiero po jakimś czasie to co miał zrobić? Nie jest ich opiekunem, a kierowca i tak by miał tbw na to bo nie opłacałoby mu się robić dodatkowych kilkadziesiąt kilometrów xD

Jak się typ nie potrafi ogarnąć to nie jest niczyja wina tylko jego. Jak jeździsz takim prlem to kierowca zazwyczaj mówi, że masz x minut na
@allegromariusza: jak to nie jest bait to nie wazne czy to seba czy nie, skoro jest 15 min przerwy to trzeba sie tego trzymac. Jak ktos jest na tyle tepy, zeby nie sprawdzic ile ma czasu to to juz jego wlasny problem. Jezeli nikt nie zareagowal zaraz po odjezdzie to nie wyobrazam sobie, zeby nawet po godzinie drogi autobus mial wracac po jakas ciamajde, ktora nie ogarnia zegarka.