Wpis z mikrobloga

Torrent 12 GB pobrany w 5 minut po lewej.
Legalny, opłacany za ciężko zarobiony piniodz #hbogo z prawej.

Od lat HBO nic nie robi z jakością ich VOD. Jedynie dobrze działa to na dekoderach i zwykle w aplikacjach TV (ale android TV już nie uświadczycie aplikacji).

Powie mi ktoś jakim cudem firma zbijająca kokosy na produkcjach może mieć w swojej ofercie takiego szwindla?

#pytanie #pytaniedoeksperta #vod #gorzkiezale #torrent #piractwo
A.....c - Torrent 12 GB pobrany w 5 minut po lewej.
Legalny, opłacany za ciężko zaro...

źródło: comment_cwm3DkQ4emAoIwuglY8XictpRbtgCqzn.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Acrivec: Słowo klucz: DRM. W skrócie - #!$%@? nie pozwalają na odtwarzanie filmów w wyższych rozdzielczościach bo im się zabezpieczania nie zgadzają. Stąd np. w Google Chrome masz wyższe rozdzielczości bo sprzedają twoje dane i jesteś w łapach korporacji. Netflix robi dokładnie tak samo.
  • Odpowiedz
@a231: ke? Przez 5% czasu oglądania masz w full HD obraz żyleta. Ich serwery nie wyrabiają.
Netflix, Showmax, Prime Video - wszystko zawsze w FULLHD, na TV w 4K leci żyleta.
  • Odpowiedz
@czlowiek1988: Czasami zapamiętuje. Ale w dalszym ciągu nie ma czegoś takiego jak osobny profil dla innego członka rodziny. xD

Jedyne co zrobili to porzucili silverlight (ŁOOOHOOOO).
Jaka jest różnica?
Że teraz zamiast zacinania się filmu tak że trzeba restartować przeglądarkę - nie ma tego problemu.
Po prostu jakość spada do 56p xD
  • Odpowiedz
@Acrivec: to samo miałem, musiałem wyłączać przeglądarkę i włączać tak by tylko karta z hbo była załadowana. I zero pauzowania czy przewijania. Porażka na całej linii
  • Odpowiedz
@dzyndzla:
To zależy również od prędkości internetu. U mnie nie raz tnie sie, jak cholera, zaś u znajomego z o wiele szybszym internetem, działa bez zastrzeżeń, na tym samym urządzeniu.
  • Odpowiedz