Wpis z mikrobloga

a co #!$%@? ma być z kimś kto jest życiową niedojdą i nie potrafi do niczego dojść? XD i jeszcze ma się tym chwalić przed przyjaciółkami?


@PomidorovaLova: pierwsza kobieta która powie, że RAZEM dojdziemy do czegoś zostanie moją żoną autentycznie :D

jak kobieta zaczyna od tego co facet ma a nie od tego jaki jest to nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nią a dziwką tylko dziwka jest przynajmniej szczera, że
  • Odpowiedz
@Antiselfist:

No wiesz, ma mieszkanie, samochód, pracę, wysportowane ciało, ahh...


W wolnym tłumaczeniu: "Jest ogarnięty, umie zadbać o siebie, nie trzeba będzie go niańczyć, będzie dla mnie wsparciem w groźnej sytuacji, a nie obciążeniem, nasze dzieci będą miały z kogo brać przykład".

Co Cię tak dziwi?
  • Odpowiedz
W wolnym tłumaczeniu: "Jest ogarnięty, umie zadbać o siebie, nie trzeba będzie go niańczyć, będzie dla mnie wsparciem w groźnej sytuacji, a nie obciążeniem, nasze dzieci będą miały z kogo brać przykład".


o moje ogarnięcie się nie martwię... nie potrzebuję różowej do kierowania moim życiem... potrzebuję jej za to w roli partnerki na której będę mógł polegać w życiu a jeżeli dla niej priorytetem jest mój stan posiadania to gdyby zdarzył się kryzys to ewakuuje się jak szczur z tonącego statku na dodatek przysparzając mi problemów... po co mi taki balast?

Co Cię tak dziwi?


że
  • Odpowiedz
@kendziu666 tak jak powiedziałem jeżeli spotkam szczerą, dobrą i atrakcyjną kobietę która powie, że razem się dorobimy i nie ma dla niej znaczenia to co i ile mam ale kim i jaki jestem to się z nią ożenię

Czyli tak... masz rację będę do końca życia kawalerem xD kobiety to #!$%@? więc wolę chodzić do tych które się przynajmniej do tego przyznają
  • Odpowiedz
@kendziu666: Współczuję Ci, że wszystkie kobiety jakie znasz były balastem.
Trafiają się dziewczyny, które potrafią zadbać o siebie i nie szukają bankomatów. Zazwyczaj jak kobieta rozpatruję przyszłego mężczyznę przez rozmiar portfela to prawdopodobnie wychowywała się w biedzie.
  • Odpowiedz
W wolnym tłumaczeniu: "Jest ogarnięty, umie zadbać o siebie, nie trzeba będzie go niańczyć, będzie dla mnie wsparciem w groźnej sytuacji, a nie obciążeniem, nasze dzieci będą miały z kogo brać przykład".

Co Cię tak dziwi?


@Karawaniarz: W wolnym tłumaczeniu: "Będę na nim mogła wisieć, bo on umie zadbać o siebie, a ja nie, będzie musiał mnie niańczyć, będę dla niego balastem w groźnej sytuacji, a nie wsparciem, nasze dzieci
  • Odpowiedz
a co #!$%@? ma być z kimś kto jest życiową niedojdą i nie potrafi do niczego dojść? XD i jeszcze ma się tym chwalić przed przyjaciółkami?


@PomidorovaLova: Może być z kim chce, ale jeśli wymienianie jego najlepszych cech zaczyna od trzech mówiących o pieniądzach i jednej o wyglądzie, to wiele o niej mówi.

Widocznie charakter jest dla niej dużo mniej ważny niż mieszkanie, samochód, praca i wygląd.
  • Odpowiedz