Wpis z mikrobloga

Shiciarze, przedstawię wam pewną postać, która dziś nas odwiedziła...
Nasza dama bitcoinowa @mampytanieotak ( ʖ̯)

https://www.wykop.pl/wpis/35238777/bitcoinowcy-czy-ksiazka-antonopoulos-andreas-maste/

Ta mirabelka kopała bitcoiny zanim wy dostaliście pierwszy raz pozwolenie na użycie fiatowej karty kredytowej od mamy.
Dziś napisałem jej żeby częściej nas odwiedzała... Co mi odpisała?

A ja tu jestem cały czas Misiu, ale poziom degeneracji intelektualnej i cebulactwa kryptowalutowego osiągnął taki poziom, że nie mam ani chęci, ani siły się wypowiadać :P


Następnie porozmawiałem z nią o obecnej sytuacji. Jak skomentowała ostatni spadek ETH?

No i dobrze. Mam nadzieję, że ten shit trafi w otchłań.


Wpadła za to zapytać o książkę Andreasa "Mastering Bitcoin" po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona jest hodlerką od dawna i sobie spokojnie żyje nie przejmując się żadnymi bańkami, spadkami. Po prostu ona WIE że w przyszłości BTC będzie naprawdę sporo warty i bezstresowo czeka na ten moment. Na shity brzydzi się nawet spojrzeć bo wie że to scamy. Kompletne zero wątpliwości co do BTC i reszty...

Tak więc widzicie shiciarze, mija już rok czasu odkąd większość z was usłyszała o pompie BTC w DzieńDobryTVN i od kiedy staliście się ekspertami shitcoinów, inwestycji i całej tematyki kryptowalut. Jednak większość z was nie poczyniła nawet najmniejszych postępów. Nadal tkwicie w tym samym miejscu ze swoimi halucynacjami. Ze swoim podejściem do tematu krypto takiej @mampytanieotak moglibyście buty co najwyżej pucować.

Wątpię aby dało wam to cokolwiek do myślenia bo z tym procesem są u was problemy, tak tylko piszę aby wygenerować u was skręt zwieraczy :D
Może minąć i jeszcze 5 baniek BTC i halvingów a nie dojdziecie nawet do ułamka jej poziomu wiedzy i kiedy ona będzie kupowała sobie różowego lambo, wy będziecie krzyczeć że BTC to scam bo nierówno został rozdany a wy zamiast go kupić traciliście pieniądze na scamy i teraz ostatni wchodzicie w drogie BTC. Narka ( ͡ ͜ʖ ͡)

#kryptowaluty #bitcoin #shitcoin
Pobierz cyberpunkbtc - Shiciarze, przedstawię wam pewną postać, która dziś nas odwiedziła...
...
źródło: comment_ytp0kWpIYEgOJ2HQvYKFXZVChbo55Do5.jpg
  • 46
@plaisant: Ja o tym doskonale wiem. Nawet do mnie pisłąo wiele takich PW, zwłaszcza w 2017 roku. Przez to wiem że mimo iż na tagach mogę dostać same obelgi od shiciarzy jest dużo więcej cichych obserwatorów którzy cenią mój bełkot. To mi dawało zawsze mobilizację... Pawlo to ma takich cichych wspierających go naprawdę sporo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ale poziom degeneracji intelektualnej i cebulactwa kryptowalutowego osiągnął taki poziom, że nie mam ani chęci, ani siły się wypowiadać

@cyberpunkbtc: Jesteś pewny, że nie ma tu na myśli ciebie i bitcoinowców? To co ostatnio odwalaliście z tymi śmiesznymi multi i dramą wokół ciebie idealnie to tego pasuje.
@cyberpunkbtc: lol
Naprawdę... nie wiem, co napisać... jestem...
Nie no dobra, na poważnie. Wybitnie mi się nie chce tego pisać, ale niech już stracę. Zmuszę się.
Cała esencja Bitcoina zawiera się tak naprawdę w prostej analogii, którą wszyscy z nas dobrze znają chociażby z filmu Matrix. Czerwona pigułka i niebieska. Jasne, zaraz mnie tu zjadą, że jestem sekciarą, fanatyczką i jeszcze trochę i wstąpię do ruchu wyzwolenia fiducjarnego na rzecz krypto,
Pobierz m.....k - @cyberpunkbtc: lol
Naprawdę... nie wiem, co napisać... jestem...
Nie no d...
źródło: comment_oVq5wSFyAuPNJJDOIakucXEnPR3gjJWc.jpg
Byłam ostatnio w Czechach. Skalne Miasto. Chciałam wymienić Złotówki na Koruny. Baba w kantorze, stara gruba raszpla orżnęła mnie na kursie. Dostałam lokalną forsę. Zapłaciłam za bilet, dajmy na to 250 koron. Jak to głupio wygląda. Ile zapłaciłabym w Polsce? 35zł? A u Niemców? 10 euro? Co za kompletna, poroniona bzdura! Jakie to jest utrudnienie.


@mampytanieotak: kek.

Równie dobrze cały świat mógłby przejść na płatności w USD/EUR czy innej waluty z
na bank ktoś przeczyta do końca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@pawelczixd: Ja przeczytałem całe i było warto. Znałem jej podejście ale mimo wszystko i tak mmnie zaskoczyła. Jak mówiłem nie sięgacie jej nawet nie z wiedzą, (bo ta każdy może zdobyć) ale z wnioskami jakie z niej wyciąga. Żadko spotykany logiczny, analityczny sposób myślenia u kobiet. Nawetu u facetów, jak na przykład wy nie ogarniacie choć ułamka tego co ona.

@mampytanieotak: Już ci