Wpis z mikrobloga

Shiciarze, przedstawię wam pewną postać, która dziś nas odwiedziła...
Nasza dama bitcoinowa @mampytanieotak ( ʖ̯)

https://www.wykop.pl/wpis/35238777/bitcoinowcy-czy-ksiazka-antonopoulos-andreas-maste/

Ta mirabelka kopała bitcoiny zanim wy dostaliście pierwszy raz pozwolenie na użycie fiatowej karty kredytowej od mamy.
Dziś napisałem jej żeby częściej nas odwiedzała... Co mi odpisała?

A ja tu jestem cały czas Misiu, ale poziom degeneracji intelektualnej i cebulactwa kryptowalutowego osiągnął taki poziom, że nie mam ani chęci, ani siły się wypowiadać :P


Następnie porozmawiałem z nią o obecnej sytuacji. Jak skomentowała ostatni spadek ETH?

No i dobrze. Mam nadzieję, że ten shit trafi w otchłań.


Wpadła za to zapytać o książkę Andreasa "Mastering Bitcoin" po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona jest hodlerką od dawna i sobie spokojnie żyje nie przejmując się żadnymi bańkami, spadkami. Po prostu ona WIE że w przyszłości BTC będzie naprawdę sporo warty i bezstresowo czeka na ten moment. Na shity brzydzi się nawet spojrzeć bo wie że to scamy. Kompletne zero wątpliwości co do BTC i reszty...

Tak więc widzicie shiciarze, mija już rok czasu odkąd większość z was usłyszała o pompie BTC w DzieńDobryTVN i od kiedy staliście się ekspertami shitcoinów, inwestycji i całej tematyki kryptowalut. Jednak większość z was nie poczyniła nawet najmniejszych postępów. Nadal tkwicie w tym samym miejscu ze swoimi halucynacjami. Ze swoim podejściem do tematu krypto takiej @mampytanieotak moglibyście buty co najwyżej pucować.

Wątpię aby dało wam to cokolwiek do myślenia bo z tym procesem są u was problemy, tak tylko piszę aby wygenerować u was skręt zwieraczy :D
Może minąć i jeszcze 5 baniek BTC i halvingów a nie dojdziecie nawet do ułamka jej poziomu wiedzy i kiedy ona będzie kupowała sobie różowego lambo, wy będziecie krzyczeć że BTC to scam bo nierówno został rozdany a wy zamiast go kupić traciliście pieniądze na scamy i teraz ostatni wchodzicie w drogie BTC. Narka ( ͡ ͜ʖ ͡)

#kryptowaluty #bitcoin #shitcoin
cyberpunkbtc - Shiciarze, przedstawię wam pewną postać, która dziś nas odwiedziła...
...

źródło: comment_ytp0kWpIYEgOJ2HQvYKFXZVChbo55Do5.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mampytanieotak: Widzisz, to prości ludzie którzy dorośli na smartphonach i tv. Przeraża ich czytanie, ale z góry zawsze wiedzą że to muszą być same bzdury. W kocu oni są geniuszami "a co jakiś wykopek a zwłaszcza jkobieta może mądrego napisać? Przecież nikt ich nie będzie pouczał"

Wiesz, oni od pierwszych dni w krypto byli przemądrzali i wszystko wiedzieli najlepiej. Zawsze. Od pierwszego postu pouczali tu innych i tłumaczyli temat krypto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wiesz, oni od pierwszych dni w krypto byli przemądrzali i wszystko wiedzieli najlepiej. Zawsze. Od pierwszego postu pouczali tu innych i tłumaczyli temat krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cyberpunkbtc: ziomuś, przecież dokładnie to samo robisz. A przyznasz, że nikt nie ma takiej aktywności jak Ty na tagu.

Ja tu wchodzę w 99% dla beki xD
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: czlowieku jakie ty masz problemy
w kazdym widzisz ta sama kopie,
rzygac mi sie chce ta Twoja nagonka na BTC
pomimo ze sam w btc wierzę i trochę podzielam Twoja opinie ale Ty to robisz w tak prymitywny sposob, ze wcale sie nie roznisz od tych ktorymi tak gardzisz
W kazdym razie pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakub-golanski-94: Przeczytałem, nie ma tam nic ciekawego. Kolejny bitcoinowiec oderwany od rzeczywistości ze swoją wizją świata. Z jednej strony chce walczyć z bankami, a z drugiej chce żeby bitcoin był globalną powszechną walutą. Chyba studiowała filozofię, bo ekonomii ni chuchu.
  • Odpowiedz
Naprawdę... nie wiem, co napisać... jestem...

Nie no dobra, na poważnie. Wybitnie mi się nie chce tego pisać, ale niech już stracę. Zmuszę się.

Cała esencja Bitcoina zawiera się tak naprawdę w prostej analogii, którą wszyscy z nas dobrze znają chociażby z filmu Matrix. Czerwona pigułka i niebieska. Jasne, zaraz mnie tu zjadą, że jestem sekciarą, fanatyczką i jeszcze trochę i wstąpię do ruchu wyzwolenia fiducjarnego na rzecz krypto, gdzie jako najwyższa
  • Odpowiedz
ziomuś, przecież dokładnie to samo robisz. A przyznasz, że nikt nie ma takiej aktywności jak Ty na tagu.


@pawelczixd: Sorry, ja tu byłem na bardzo długo przed tobą a w krypto na bardzo długo przed 2017, boi się tym interesowałem. Skończ wymyślać jakieś swoje teorie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MysGG: typie szanuj innych i nie cytuj całego komentarza, wiesz ile to scrollowania?

@cyberpunkbtc: co ma jedno do drugiego? Dla ciebie każdy kto zainwestuje w coś innego niż BTC z automatu jest przegrywem, to nic że np w tydzień wyciągnie 50% xD zrozum, że większość ludzi przyszła tu zarobić, ma w dupie cała technologie bo ona realnie nic w życiu nie zmieni.
To nie jest rewolucja na skalę
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Skoro jesteś tak długo to może warto by z jakąś pokorą instruować zielonych, zamiast się wywyższać i potępiać każdego kto myśli inaczej niż Ty ;)
Może obił Ci się o uszy cytat z Pisma : "kto chce być pierwszy niech będzie ostatni" .
Za krzty wyrozumiałości
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@jakub-golanski-94:

Skoro jesteś tak długo to może warto by z jakąś pokorą instruować zielonych, zamiast się wywyższać i potępiać każdego kto myśli inaczej niż Ty ;)


Wielokrotnie próbowaliśmy. Nigdy nie działało. 99% z nich nie słucha a nawet nie czyta. Z góry zakłada że p--------y jakieś głupoty. Wszyscy są przemądrzali od samego początku i kiedy zaczyna się rozmowa to wyśmiewają nas i to oni próbują pouczać. Nie da sie merotyorycznie rozmawiać. To nie są poważni ludzie, to zaruzumiałe dzieciaki. Eksperci od wszystkiego jak wszyscy w
  • Odpowiedz
@jakub-golanski-94: I niestety ale 99% kryptowalut to oszustwa. Żeruja na niewiedzy ludzi. Nam się nie podoba żeby ktoś w to wchodził, tracił na tym i kojarzył btc z całym krypto jako scam. Ostrzegamy przed tym. Niestety nie słuchają. My jesteśmy wrogami dla nich...
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: co ma jedno do drugiego? Dla ciebie każdy kto zainwestuje w coś innego niż BTC z automatu jest przegrywem, to nic że np w tydzień wyciągnie 50% xD zrozum, że większość ludzi przyszła tu zarobić, ma w dupie cała technologie bo ona realnie nic w życiu nie zmieni.

To nie jest rewolucja na skalę wymyślenia Internetu


@pawelczixd: W sierpniu były 683 wpisy na tagu bitcoin...
Wiesz ile
  • Odpowiedz
bo jednak zalatuje pozerem lekko, przyznasz chyba?


@jakub-golanski-94: Oczywiście. Przyznaję to bo taki jestem. Ci ludzie mnie takiego wykreowali. Jak ja mam być inny jeśli jestem tu od dawna codziennie a tu ciągle nowi i nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia a nawet jak sie starasz i produkujesz to się okazuje że nie było warto bo to jakiś 16 letni Seba, który cię zjedzie pyskówką?

Tak, wiem że taki jestem. Spróbuj być nna moim miejscuu, starać się promować prawdę, obalać mity o krypto i btc a zobaczymy czy bedziesz potrafił inaczej
  • Odpowiedz
@jakub-golanski-94: No i zauważ że jest wielu alciarzy normalnych których szanuję i normalnie z nimi prowadzę bardzo spokojne dialogi. Jeżeli ktoś jest normalny, mimo że siedzi w altach a nie btc to wiadomo rozmawaimy ze soba próbujac przedstawić swoje argumenty, ale robimy to kulturalnie, bez cwanaictwa i z szacunkiem. Jest kilku takich :D
  • Odpowiedz