Wpis z mikrobloga

Shiciarze, przedstawię wam pewną postać, która dziś nas odwiedziła...
Nasza dama bitcoinowa @mampytanieotak ( ʖ̯)

https://www.wykop.pl/wpis/35238777/bitcoinowcy-czy-ksiazka-antonopoulos-andreas-maste/

Ta mirabelka kopała bitcoiny zanim wy dostaliście pierwszy raz pozwolenie na użycie fiatowej karty kredytowej od mamy.
Dziś napisałem jej żeby częściej nas odwiedzała... Co mi odpisała?

A ja tu jestem cały czas Misiu, ale poziom degeneracji intelektualnej i cebulactwa kryptowalutowego osiągnął taki poziom, że nie mam ani chęci, ani siły się wypowiadać :P


Następnie porozmawiałem z nią o obecnej sytuacji. Jak skomentowała ostatni spadek ETH?

No i dobrze. Mam nadzieję, że ten shit trafi w otchłań.


Wpadła za to zapytać o książkę Andreasa "Mastering Bitcoin" po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona jest hodlerką od dawna i sobie spokojnie żyje nie przejmując się żadnymi bańkami, spadkami. Po prostu ona WIE że w przyszłości BTC będzie naprawdę sporo warty i bezstresowo czeka na ten moment. Na shity brzydzi się nawet spojrzeć bo wie że to scamy. Kompletne zero wątpliwości co do BTC i reszty...

Tak więc widzicie shiciarze, mija już rok czasu odkąd większość z was usłyszała o pompie BTC w DzieńDobryTVN i od kiedy staliście się ekspertami shitcoinów, inwestycji i całej tematyki kryptowalut. Jednak większość z was nie poczyniła nawet najmniejszych postępów. Nadal tkwicie w tym samym miejscu ze swoimi halucynacjami. Ze swoim podejściem do tematu krypto takiej @mampytanieotak moglibyście buty co najwyżej pucować.

Wątpię aby dało wam to cokolwiek do myślenia bo z tym procesem są u was problemy, tak tylko piszę aby wygenerować u was skręt zwieraczy :D
Może minąć i jeszcze 5 baniek BTC i halvingów a nie dojdziecie nawet do ułamka jej poziomu wiedzy i kiedy ona będzie kupowała sobie różowego lambo, wy będziecie krzyczeć że BTC to scam bo nierówno został rozdany a wy zamiast go kupić traciliście pieniądze na scamy i teraz ostatni wchodzicie w drogie BTC. Narka ( ͡ ͜ʖ ͡)

#kryptowaluty #bitcoin #shitcoin
cyberpunkbtc - Shiciarze, przedstawię wam pewną postać, która dziś nas odwiedziła...
...

źródło: comment_ytp0kWpIYEgOJ2HQvYKFXZVChbo55Do5.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberpunkbtc: @plaisant: @MysGG: Wiecie Chłopcy, że ja to pisałam de facto z myślą o Was. Wszyscy jesteście na tyle inteligentni, że nie mogliście dojść do innych wniosków niż ja i między sobą. Chciałam zawrzeć moje własne przemyślenia, tak abyście mieli potwierdzenie w zewnętrznym świecie (istniejącym poza Waszymi głowami), że są tutaj ludzie, którzy myślą podobnie. A jeżeli My myślimy w sposób, który opiera się przede wszystkim
  • Odpowiedz