Wpis z mikrobloga

Dziewczyna 5/10 z nadwagą i tłusta twarzą na tinderze odrzuca chłopaków 7/10 i wybiera tylko chadów, po czym wrzuca swoje zdjęcia kiedy była jeszcze grubsza, a i tak dostaje komplementy.

Mam nadzieje, że w przyszłości każdy kontakt seksualny będzie musiał być wpisywany do publicznego rejestru online, tak żeby można było sobie sprawdzić ile dziewczyna/chłopak miał/a seksów i czy jest zdrowy/a.

Nie szanuje #!$%@? ani szmaciarzy, możecie sobie pisać co chcecie, ale grzech to grzech spłoniecie w piekle #!$%@?.

Tylko związki! jednodniowe przygody są dla #!$%@? i szmaciarzy.

#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #badoo #przegryw #wyscigocipe
tociewkurzy - Dziewczyna 5/10 z nadwagą i tłusta twarzą na tinderze odrzuca chłopaków...
  • 13
@natkurka: Nic o religii nie wspominałem, więc schowaj się z takimi durnymi tekstami. Związek różni się od przygody tym, że jest to związek i polega na uczuciu i współpracy dwojga osób. W seksie na jedną noc nie ma nawet uczuć, i tylko spierdoksy ktore maja #!$%@? charaktery i lubia lapac hivy i je przenosić sie w nie bawią. W dodatku, żeby nie mieć nic na sumieniu tacy ludzie jak wy w
@Edenes: 7/10 hahahaha, nie dość że ma fujki tapety nawalonej i ciężko byłoby takie coś pocałować, to jeszcze jakby to zdjęła z tego JUŻ OBLEŚNEGO ryja to nie wiem czy by było nawet te 5/10.
@whiteglove: a ja jestem za równouprawnieniem

jeszcze dodam
@natkurka: ,że chrześcijanki to najwieksze ..... Bedę głosował na PO żeby weszli tu imigranci z krajów arabskich i zrobili porządek z tym scierwem, poza tym muzułmanki
@tociewkurzy: wiesz tez o tym słyszałem ze arabki i turczynki są takie fajne, problem tylko w tym ze kazdy słyszał a nic nigdy nie widział więc nie wiadomo jak jest naprawde. Stykasz się z muzułmankami albo turczynkami ? Bo ja nie. Poza tym ja podrywałem i czasem jeszcze podrywam rózowe (co prawda głownie przez portale rankdowe, czaty ale tez się liczy) które wyglądają gorzej niż ta rózowa która jest na filmiku.
@Edenes: Mam powodzenie u dziewczyn ale im odmawiam, bo nie szanuje Polek. Rozmawiałem z Turczynkami i Muzułmankami i wiem co mówie. Polska to jest mała Rosja. Ludzie mentalnie sa tutaj zacofani, co nie przyjdzie z zachodu czy wschodu to biorą w ciemno.Dlatego każde cywilizowane państwo uważa Polske za debili i kraj 3 swiata jak Indie. Turczynki szanuja się nawet jak nie są religijne, Muzułmanki też, a wcale nie muszą niby mają
@tociewkurzy: ok. a jakie mają wymagania co do wyglądu ? Jesli jestem 5/10 , mam 188 cm wzrostu, szczuply i zadbany to mam jakieś szanse ? I czy szanują uczuciowych,opiekunczych,troskliwych i wrazliwych chłopaków ? Mam 23 lata, moze to nieduzo ale caly czas jestem sam i poznałem się juz trochę na dziewczynach z naszego kraju. Niestety, one plują na spokojnych i miłych chłopaków chociaz oczywiscie zarzekają się ze niby takich wolą.Jak