Wpis z mikrobloga

Sąsiad poprosił mojego tatę (stolarz z zawodu), o zrobienie jakiegoś szajerka na drewno do kominka. Chodziło mu o coś podobnego jak można kupić w markietach budowlanych. Tata oczywiście jak zawsze poszedł ambicjonalnie i zrobił coś takiego. Teraz wszyscy w okolicy chcą taki szajerek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#remontujzwykopem #budujzwykopem #stolarstwo
mateusz-skrzyniecki1 - Sąsiad poprosił mojego tatę (stolarz z zawodu), o zrobienie ja...

źródło: comment_sZIVADEqYehiFjpC63BVsk7nFaaVG1yh.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
@mateusz-skrzyniecki1: Tatusiowe tak już mają. Pamiętam, że kiedyś w podstawówce na plastykę mieliśmy zrobić jakiś instrument muzyczny w domu i ja spytałam ojca-modelarza, czy by mi nie pomógł. Zamknął się w warsztacie na tydzień i zrobił mi z drewna harfę naturalnej wielkości (i do tego grała!) ( _) Przyszłam z nią do szkoły a tam wszyscy z jakimiś gitarkami z plastikowych tacek na grilla XD Nauczycielka nawet
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? mieszkamy w jednym kraju, a ktoś mówi "szajerek", inny "drewutnia", ktoś dodał "szałerek", "zogota" #!$%@? skąd wy to bierzecie XD u mnie na to mówią schowek na drewno czy wiata XD
  • Odpowiedz
@mateusz-skrzyniecki1: Historia trochę naciągana bo sąsiad musiał się zgodzić na niemałą cenę na moje oko lekko 30k (15k materiał+ 15 k robocizna) więc wiedział że to nie będzie "jakaś szopka". Gratuluję ojcu umiejętności.
A tak z ciekawości to co to za pokrycie dachowe, stara dachówka karpiówka z odzysku czy kupuje się nową w takim stylu?
  • Odpowiedz