Wpis z mikrobloga

  • 1
Mieli ma ktoś #xiaomi #mi8 albo #pocophone? Zastanawiam się co kupić a póki co żadnego wartego uwagi porównania nie widziałem...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snapp: pirzu chyba cos robil i jeszcze gdzies widzialem na polskim raktube. Sek w tym ze oni wszyscy scigaja sie kto pierwszy, a w przypadku xiaomi pierwsze softy to zazwyczaj dramat. Wiec takie porownania sa c---a warte :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snapp: kupiłem parę dni temu mi8. Bierz polecam te nagatywy w internecie to brednie. Notch nie przeszkadza mi. Narzekanie po prostu. Dla mnie jest mega szybki, bateria daje radę. Ładuje się bardzo szybko. Miui jak najbardziej do użytku. Aparat robi bardzo ładne zdjęcia i szybko nawet w ruchu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tomek_Tcz właśnie chodzi mi o kogoś kto używa. Teraz mam redmi note 3 pro i pora już wymienić. Byłem dziś oglądać poco i mi8 i różnica w wykonaniu na duży plus dla mi8. Powiedz coś więcej o baterii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snapp: o baterii mało mogę jeszcze powiedzieć. W mieszanym WiFi z lte po pierwszym ładowaniu. 6h ekranu, włączony był dwa dni czekałem na szkło i case.

Dziś gps włączony i 2h na ekranie. Sporo messenger i zdjęć. Jeszcze 70% ma.
Szybkie ładowanie trwa ~1.2h więc niewiele.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@snapp: pływające powiadomienia są. Jak coś robisz można od razu odpisać itp. W belce po ściągnięciu też. Na ekranie blokady są. Po co więcej. Ikona na ciągle wyświetlanej godzinie też się pokazuje jak coś przyjdzie. Nie wiem może w v10 jakieś ikonki ale wątpię. Zegarek jest na środku. Mi to starczy nic nie przegapiłem chyba się to wszystko sprawdza.
  • Odpowiedz
@Tomek_Tcz: fajnie, że ktoś ze "zwykłych" użytkowników się wypowiedział bo to inaczej wygląda niż te wszystkie recenzje na yt. Chyba się zdecyduje i jutro wezmę za 400 $, Ty ile dałeś?
  • Odpowiedz