Wpis z mikrobloga

Bob Woodward, legendarny amerykański dziennikarz, który doprowadził do ujawnienia afery Watergate i ustąpienia Richarda Nixona z funkcji prezydenta, napisał książkę o Trumpie, która może zmienić historię, a durne wykopki zakopują... ()

#usa #trump #bekazpodludzi #dziennikarstwo #afera #mikroreklama
Pobierz xandra - Bob Woodward, legendarny amerykański dziennikarz, który doprowadził do ujawn...
źródło: comment_FJb0HoAPGyuTed0jlgTlT8Q1lwaH83HE.jpg
  • 42
@xandra: oczywiście, zaczął działać na niekorzyść elit które wyrastały w ogół poprzednich prezydentów, nie pierwszy i nie ostatni prezydent którego zniszczą/zabija za igranie z elitami
@LewCyzud: Jego pomysły są po prostu głupie. Jak mur z Meksykiem, który de facto sfinansują Amerykanie i nadal go nie postawiono, czy ostatnie wypowiedzi o Europie, albo wojna cłowa z Chinami.

@Zdzisiu1: Wiem, tylko nie rozumiem uwielbiania dla tego pajaca ¯\_(ツ)_/¯
@LewCyzud: Rzucam okiem na społeczne ubezpieczenia które chciał zlikwidować. Myślałam, że potem już nic głupszego nie wymyśli, jakże bardzo się myliłam. Trump jest dobrym biznesmenem, ale to nie znaczy, że jest dobrym prezydentem. Kierowanie państwem wymaga jeszcze dbania o jego obywateli, nie tylko o finanse czy szukania wyimaginowanych zagrożeń jak Chiny czy Europa.
Jako biznesmen musiał umoczyć nie raz i nie dwadzieścia, bo na tym polega prawdziwy biznes, więc naprawdę nie
@xandra: ten pierwszy rozdział o nim źle nie mówi. Poza tym na większość rzeczy co chce zrobić potrzebuje poparcia kongresu, tak jak w Polsce, sejm i senat musi przegłosować każdą ustawę prezydenta.
@Jojne_Zimmerman: Być może nie jest to aż tak poważna afera jak Watergate, aczkolwiek sądzę, iż bardziej chodzi o całokształt jego działalności na tym stanowisku. Na razie minęło 4 dni od premiery, trzeba trochę poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: no skoro na niego jest taka nagonka i co gorsza na ludzi z jego otoczenia to się nie dziwie ze niektórzy ulegają presji i rezygnują. Poczekajmy do następnych wyborów i wtedy warto by zrobić porównanie Obama Trump. Każdy kogo znam z USA mi mówił ze ten cały Obama Care to był niewypał