Wpis z mikrobloga

Mirki, jak skutecznie przestać grać w lola? Udało się komuś to g---o j----e rzucić? Przez parę dni intensywnie o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że zdecydowanie zbyt dużo czasu poświeciłem lidze ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie chodzi tu o w--------e się i krzyczenie na komputer, tylko że cały czas męczę tylko i wyłącznie jedną grę. Gram w to od 2. sezonu bez żadnej większej przerwy, a kompa mam takiego, że wszystkie najnowsze produkcje ciągnie "lekkim dydkiem". Odinstalowanie nie pomaga, już 2 razy pobierałem na nowo. Sprzedaż konta to jest jakiś pomysł, nie chciałoby mi się potem lvl'ować kolejnego.
#leagueoflegends #grajzwykopem #zalesie #kiciochpyta #gorzkiezale
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mleko23: mi tez się po prosu znudził. Wizja kolejnego meczu, kolejnej farmy w early i patrzenia jak debile w koło umierają skutecznie odstrasza. Chociaż nie wiem jak na wyższym elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mleko23: ja to samo, komp z gtx 1070 i i5 8600k a gram tylko w lige, jest taki plus, ze ostatnio nie gralem z 2 tygodnie, ale potem zobaczylem gdzies strimka i znowu gram xD Liga uzaleznia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mleko23 nie gram od lutego a trochę nolifiłem, dla mnie rozwiązaniem było dostać perma xD nawet nie flaimiłem tylko w--------m innych, co ciekawe te dzieci co mi pisały żebym umarł i moja rodzina miała raka nie dostali bana a ja pisząc jedno słowo cała grę dostałem xD więc polecam bana bo na to już nic nie poradzisz
  • Odpowiedz