Wpis z mikrobloga

@zarroc @Golem_Piotr: XMMS. Był kompatybilny ze skórkami do Winampa o ile dobrze pamiętam :) @parhelia @wsciekle_piesci_weza @ponton: Gkrellm, Conky to dużo późniejsze czasy xD @Niebadzlosiem: Ale bym sobie pograł w Magic: the Gathering z "The time of the Oath" w tle :)) @jalop: No pierwsza wersja WP w 2003 wyszła;) Co do SDI, IP 213.25.222.120, user his9, pass akvie73m, po tylu latach nadal pamiętam... Na linuksie dało się
@darowiec: Już słabo pamiętam, ale Netscape postanowiło przepisać przeglądarkę na nowo, wydało coś pod nazwą Netscape 6 czy Mozilla 6 co było straszną kobyłą (też taki suite jak wcześniejsze komunikatory z klientem poczty i usenetu, ale strasznie źle mi to działało na Pentium) i upadło? Dawno temu to było;)
@Marasson: Ja wtedy byłem Chadem wśród kuców, bo zanim poszedłem do liceum schudłem 20 kg i włosy ściąłem, emacs przez sendmail w domowym zaciszu został ale nowe środowisko nie musiało o tym wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo miło wspominam te czasy, ten XMMS ze screena wraz ze wzmacniaczem i parą jebitnych głośników nagłośniły niejedne osiemnastki i tym podobne. Laski się dobierały do playlisty i same z