Wpis z mikrobloga

@getin: Stary, napisałem sobie "CMS" w PHP że mogłem przez WWW wrzucać pliki tekstowe na stronę i mi je razem z tym layoutem zbierało PHPem do kupy przy wywołaniu HTTP GET. Nowoczesność w domu i zagrodzie. Dziw, że mi nikt tego pierdzielnika nie rozwalił w 2 dni. Nie bij, miałem 15 lat xD @assembly: Ostatnio pisałem w 2008, też na tabelach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie
@getin: Nie no wiadomo, ale w 2003 to w sumie nie było w czym pisać - darmowe hostingi miały praktycznie tylko i wyłącznie PHP, a z tego co pamiętam to Wordpress ledwo co wyszedł jak ja to robiłem:D O jakichś "prawdziwych" frameworkach to chyba o Zendzie czytałem w jakiejś gazecie (taka była o programowaniu czarno-biała, już nie pamiętam jak się nazywała) w 2005.
@getin: Ten generator stron co to pierwotnie był był całkiem spoko, ale jak go przerobili na kijową wersję Front Page'a (swoją drogą pamiętasz jaki wspaniały "HTML" generował Front Page? :D) to straciłem szacunek:)
@kyaroru: To jest mega pro. Ja miałem chyba na polskiej Calderze , Entlighment taki wywalony w kosmos, kolory,przejścia,cienie, długie włosy, laga z chemii, trzymanie dziewczyny za ręke...yyyy..wróć..