Wpis z mikrobloga

#olx #tesla Dziś wystawiłem biurko z ikea które kosztuje normalnie 400 zł za 150 zł i koleś który po nie przyjechał, przyjechał tesla x w najbogatszym wyposażeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie szanuje podejście ludzi, którzy zamiast pełnej kwoty wola wydać 30% za biurko prawie nowe. Tak się oszczędza pieniądze ( ͜͡ʖ ͡€)
Pobierz
źródło: comment_VUVRnGnPfpx9RSCJuqSq91SjT4Qjvvc6.jpg
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adriian321: na 100% tak jest. Na pewno to jakiś debil, który nie umie liczyć pieniędzy. No nek mogło by być inaczej. Idiota, kupił samochód, a go nie stać. Nie to co Ty Światły Pan.
Tylkoo taki samochod to dobro luksusowe, wydaje mi sie ze jak sie bogacisz to priorytem sa potrzeby podstawowe czyli, dobre jedzenie, komfortowe mieszkanie, wiec raczej takich samochodow nie kupuje sie z oszzednosci. Moze po prostu ktos go poprosil o podwozke tego mebla. To ze ma potrzebe pokazania sie jako bogaty, chociaz tak nie jest, przeviez to typowa januszowa cecha, historii jego jie znamy to latwo oceniac
@Kreation: Ale jak firma istnieje już powyżej X lat to może się udać bez weryfikacji. Tzn strzelam, bo akurat w Tesli nigdy nie byłam, mówię na podstawie innych salonów, mogę się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale też chodzi o pewną regułę, że trzeba coś włożyć żeby nie musieć przechodzić weryfikacji, jak nie włożysz a masz małą firmę bez jakichś konkretnych obrotów to leasingu nie dostaniesz.
umiejętność racjonalizacji kosztów, ograniczenia zbędnych wydatków tam gdzie to możliwe. Jeżeli ktoś ma ją we krwi, to przejawia się ona także w takich małych sprawach.


@wjtk123: Ja powiem tak: Jeśli ktoś zarabia tyle żeby kupić teslę, to czas który traci żeby się turlać po taki gównostolik, jest wielokrotnie więcej warty niż to co zaoszczędził. Tak więc gówniana optymalizacja.