Wpis z mikrobloga

Czy bezprzewodowego pada od Xbox One S można używać na win7 z każdym adapterem Bluetooth jak np z tym czy konieczny jest dedykowany adapter Microsoftu? Rozumiem, że ten adapter istotny był przy pierwszej wersji pada do Xboxa One, który nie ma wbudowanego BT. Jak jest w przypadku tego nowego pada w którym BT jest?
Pytam bo chce kupić ten najnowszy pad i nie wiem czy bez tego dedykowanego dongla będzie działał bezprzewodowo pod win7.

#xboxone #gamepad #pcmasterrace #sprzetkomputerowy
  • 7
@kapitan_hak: Po bluetooth pad działa tylko z Windows 10 (a przynajmniej tak pisze na stronie Microsoftu). Więc pozostaje gra po kablu, albo kupno tego dedykowanego adaptera. W ostateczności można też zmienić system, ale nie wiem czy da się jeszcze 7-mke zaktualizować za darmo do Win 10
@ludendorf @BooB @DfaX dzięki za podpowiedzi. Na forum pclab znalazłem najprawdopodobniej odpowiedź że z adapterem BT ASUS USB-BT400 pad od Xbox One S działa pod win7 więc z innymi też raczej nie powinno być problemu. Tak dla potomnych na przyszłość jakby ktoś miał podobną zagwozdkę.