Wpis z mikrobloga

@Shatter: niektórym dobrze w ich powłoce z nadwagą i peruka z chińskiego sklepu w kolorze pink, w dodatku uważają sie za bożyszcze tłumów, podejrzewam że zażywają jakieś środki odurzające stąd to przekonanie wynika albo ze złego wychowania przez rodziców którzy utwierdzili takiego pulpeta w przekonaniu że jest superzajebistąinajpiekniejszapodsłońcemksiążniczką! co zrobisz.....
@Czikabella: Już pisałem wyżej, nie wiem czemu sobie po niej jedą. Ja w żaden sposób jej nie obrażam ani nie mam zamiar tego robić. Wrzuciłem to, bo rozbawił mnie ten wpis i tyle. Czasem trzeba uwolnić swojego wewnętrznego prostaka i pośmiać się z głupich odzywek. Jak zobaczyłem teraz ile plusów ma ten wpis, to się lekko zaskoczyłem i zacząłem przeglądać jej profil i poza tym że ogląda jakichś pato-zjebów i robi
@Shatter: jak to: nie trzeba mieć szacunku? Ty czytasz to przed kliknięciem "wyślij"? Dlaczego mam nie szanować osoby, która jest gruba? Szczególnie, jeśli jej nie znam.
Świat nie jest taki, jakim ty go widzisz, dla ciebie może być za gruba i brzydka, a ktoś inny się w niej zakocha. No weź pomyśl, nie mam do ciebie szacunku za to, że masz pryszcze, jesteś za niski i w ogóle dla mnie jesteś
@Shatter : przy czym tak szczerze, po zobaczeniu zdjęcia - ja wiem, że na wykopie tylko ideały, ale dziewczyny takiej postury normalnie chodzą po ulicach, czasami za rękę z facetami. Ok, różowe włosy to kwestia gustu, ale mówię o dziewczynach ważących 60-80 kg, zależy od wzrostu. W kinach, galeriach handlowych, sporo takich widuję. Może zależy też od wieku, bo ja mówię o dorosłych ludziach, nastolatki faktycznie to inna sprawa.
@savanna: nie dyskutuj z pryszczatymi gimbusami, to jedyny moment, gdy mogą komuś pocisnąć, był tutaj kiedyś grucha, który nabijał się z otyłych, później się okazało, że sam ważył dobre 140kg, tutaj sytuacja możliwie podobna, a co do @LadyMartini: to laska jest bardzo pozytywna i sympatyczna, podejrzewam, że wychodzi z założenia iż człowiek głupi nie jest jej w stanie obrazić, @PelenSpokoj: #!$%@?ł lasce za jej wygląd w pytaniu o alpinizm,