Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam jedną z bardziej żenujących sytuacji w moim życiu.
Podobała mi się w szkole średniej pewna dziewczyna, znajomość na poziomie cześć cześć w szkole i poza nią, nic nadzwyczajnego, skończyłem szkole, matura pozdawana, wakacje i nagle dostaje wiadomość od niej na naszej klasie (Facebook wtedy praktycznie w PL nie istniał) miła wymiana zdań, później pół nocy pisania sms'ów, następny dzień też się miło pisało, aż końcu zaprosiła mnie na kawę. Człowiek szczęśliwy, już wybierał pierścionek zaręczynowy, szukał miejsca na wesele, myślał nad imionami dla dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogarnąłem się, umyłem, ogoliłem, wydepilowałem, gumkę do portfela na wszelki wypadek włożyłem xD i poszedłem do kawiarni którą zaproponowała, czekała już na mnie, myślałem że anioła ujrzałem, tak zjawiskowo wyglądała. Gadka szmatka, miło się robiło, aż w końcu wyciąga z torebki jakieś papiery, katalogi, piórniki, #!$%@? muje dzikie węże...
Tak, zgadliście MLM, jakieś perfumy FM.
Nawet jej już nie słuchałem, myślałem tylko jak stamtąd uciec.

Ech... A miało być tak pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°) W głowie mi się nie mieści że można tak nisko upaść by flirtowac z facetem by później wciskać mu jakąś współpracę w piramidzie finansowej...
#mlm #logikarozowychpaskow
  • 19
Pamiętam jak w licbazie ziomek z gimby napisał żeby się spotkać, myślę spoko, czemu nie. Przychodzę do knajpki a on tam siedzi z jakimś "kolegą" i razem przedstawiali mi swój byznes XD
Wyciąga laptopa i już mam się rejestrować od razu, powiedziałem tylko że zapomniałem peselu i idę zadzwonić na zewnątrz, więcej mnie nie zobaczyli xDD
Miałem dosyć podobnie. Kuzyn z którym nie gadałem jakiś czas odezwal się że wpadnie pogadać. Przyszedł do domu i myślałem że pójdziemy na piwko czy coś a ten wyjmuję zestaw testowy i zaczyna #!$%@?ć o FM .
@Verdu

albo pasta albo ktos mial tak samo


Jaki i jeden mirek tak mieliśmy. Jego chciała wkręcić jakaś miłość z dawnych lat, a mnie członek rodziny.

Wpisu mi się nie chce szukać bo to dawno temu i na poprzednim koncie.