Wpis z mikrobloga

@StaraMenelica: taaa, chociaż może to też być córka któregoś z braci albo sióstr Jacka, stąd podobieństwo. natomiast pozornie najsłynniejsze dziecko Jacka czyli Klaudia Marcinkowska albo jest jej kuzynką, czyli na pewno nie córką Jacy, albo mamy na talerzu dziwkę Jacy z Drawska i to z dużą aktywnością na Facebooku ;p już piszę kolejny tekst analizujący rodzinę Marcinkowskich
  • Odpowiedz
@kajtusS: no naprawdę, Wykop.pl ma zasięgi WP czy Onetu, pół Polski to zobaczy... tu na patotagach jest skromne grono, to mogę chyba z Wami sobie małe śledztwo przeprowadzić. powiedzmy, że dziś wieczór to usunę
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: a co, myślisz, że ktoś z 20 osób które to zobaczą będzie jej nie wiem, okna wybijać czy zlewy nieopłacone do domu zamawiać? przeprowadzam sobie śledztwo w skromnym gronie na patotagach, nie robię żadnej ogólnopolskiej akcji więc nie przesadzaj
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: no akurat nie planuję
no widzisz, ty się interesujesz nie wiem, na przykład historią 20-lecia międzywojennego, a ja skromniej, patostreamami ( ͡ ͜ʖ ͡)
a co do ostatniej części to no widzisz, Vikop.ru to właśnie taki szczególny portal, Facebook dla ludzi bez znajomych xD więc nie wiem co w tym dziwnego
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: ostatnia część mojej wypowiedzi odnosiła się do ostatniej części wypowiedzi twojej, czyli osobistych wycieczek odnośnie mojego braku znajomych
no to jak napiszą to to oleje, ty też wpadasz w załamanie nerwowe jak ktoś obcy próbuje się z tobą na Facebooku skontaktować?
  • Odpowiedz
@nutsheell: bez znaczenia jaki ma zasieg wykop. Mozw jest tu akurat ktos, kto ja zna? A moze ona nie chce, zeby obcy ludzie, ktorzy sie wysmiewaja z jej ojca przekazywali sobie miedzy soba jej wizerunek? Po uj wiedziec komus jak wyglada corka Jacy? Po uj wrzucac tu jej zjecia bez jej zgody? Dziewczyna dosyc cierpi przez sytuacje z ojcem, a tu sie zaczynaja o niej komentarze, ze garbata jak ojciec. Bawi
  • Odpowiedz