Wpis z mikrobloga

Media ogłosiły śmierć żyjącego rapera :)
Mac Miller po dużej dawce narkotyków został przetransportowany do szpitala, jego stan był na tyle krytyczny
że tracił puls i zapadł w śpiączkę, jeden z większych zachodnich serwisów o rapie szukający sensacji od razu ogłosił zgon Maca a że w tej branży liczy się szybkość inne serwisy zaczeły, kopiować tego newsa i tak potoczyła się spirala fake newsa gdy każda strona o rapie dokładała coś od siebie. Na ich nieszczęście i nasze szczęście MAC MILLER ŻYJE i nie dawno obudził się z śpiączki, napisał że jest bardzo zły ponieważ dziennikarze nastraszyli jego matkę i jeszcze nas nie żegna,
dodał tylko to zdjęcie :D
Dobry wariat

#rap #macmiller
L.....h - Media ogłosiły śmierć żyjącego rapera :)
Mac Miller po dużej dawce narkoty...

źródło: comment_vaSAeF1zDn49tTgYLAvsOFfKmzHd0Ncp.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Krystianek2k01
@OddajButa123
Bo może interesuję się czymś bardziej kreatywnym aniżeli mainstreamem, pracuję i nie mam czasu na takie rzeczy i słucham innego gatunku muzyki? Nie każdy musi go znać a jak widzę kolesia a'la wielkanocną pisankę z wystawionym środkowym palcem to jest zrozumiały stosunek mój wobec niego xD
  • Odpowiedz
@OddajButa123 kilka razy wchodziłem, kilka razy widziałem wpisy tej samej treści, w końcu może doprowadzić to do irytacji tym samym contentem. Dlatego więc jak zobaczyłem te zdjęcie poziom irytacji sięgnął zenitu, postanowiłem to rozładować. Podsumowując, skoro koleś przedawkował tak jak podają media to znaczy, że był idiotą, tyle w tym temacie xD
Jeśli nawet przedawkował przez to, że go zostawiła jakaś panna to nie jest powód żeby się zabić. Samobójstwo jest
  • Odpowiedz
Ale to samo Wykop przeżywał w momencie zabójstwa XXXTENTACIONA, gość był jednym z największych raperów młodego pokolenia na świecie i było to samo, że większość Wykopu go nie zna ¯_(ツ)_/¯
@LR300
@savenir
@
  • Odpowiedz
@Krystianek2k01: Jak ktoś jest popularny w stanach, to musi być popularny w Polsce? To już kultura Amerykańska całkowicie zastąpiła inne kultury na świecie że mamy wszystkich znać?
  • Odpowiedz
@Mikka celem komentarza do którego sie odnosisz nie była rozpoznawalność Millera a to ze SubOp nazwał go pajacem. A co do pierwszej części to poniekąd Ameryka nakreśla standardy, teraz najmocniejszy jest rap ze Stanów, założę siėę ze z Rosji też nie znasz Pharaoha, który w krajach Europejskich bardzo popularny
  • Odpowiedz