Wpis z mikrobloga

@demoos: Fajna droga ale fakt, ten chodnik mogliby zrobić równiejszy skoro już się brali za robotę. Ostatnio rowerzyści wywalczyli poprawę infrastruktury dla siebie a często piesi (i rolkarze :)) dalej dostają c-----e chodniki z kostki czy płyt, które się zaraz rozjeżdżają. Po prostu zazdroszczą :)

Sam na rolkach nie jeżdżę ale rozumiem kogoś tam rozgorycznie. Z trzeciej storny - widać, że ludzie w mieście poruszają się coraz to wymyślniejszymi środkami
  • Odpowiedz
ten chodnik mogliby zrobić równiejszy skoro już się brali za robotę.


@nikifor: ależ on jest równy. Kostka jest na wyjazdach, aby zmusić rolkarzy do zwolnienia tam.
A rolkarze mają gdzie u nas jeździć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demoos: muszę zobaczyć te linie na żywo bo trochę mnie to śmieszy a prawda jest taka, że będzie tam i tak jeździł każdy no chyba, że planują to patrolowac 24/7
  • Odpowiedz
Kostka jest na wyjazdach, aby zmusić rolkarzy do zwolnienia tam.


@demoos: No właśnie, super. To tak jak z DDR koło chodników, które z tego samego powodu w-------ą rowerzystów. A czemu rolkarze mają tam niby zwalniać? Przecież skoro są pieszymi to na chodniku mają pierwszeństwo.
  • Odpowiedz
@nikifor: na chodniku nie mają kostki. Wjazdy na Velostrade mają, wjazd jest jezdnią. Nie róbmy też z tego tragedii, na odcinku 3,5km, 5 takich miejsc jest chyba do przebolenia
  • Odpowiedz
@nikifor: no dobra, troche więcej niż 5. Ale odcinki mają po kilkaset metrów. Przejechanie 3m po takim i dalej asfalt to chyba nie jest problem.
Szczególnie, że miejsc do jazdy na rolkach o podobnych długosciach jest sporo, bez kostki. A przy velostradzie powstaje rolkostrada, w parku
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demoos: nie jeżdżę jakoś super profesjonalnie ale noo trochę śmieszne żeby mieć problem z taką linią i nie wiem co to za ziomek kręci aferę można mu się zrzucić na lekcje jazdy czy coś xD
  • Odpowiedz
Sam na rolkach nie jeżdżę ale rozumiem kogoś tam rozgorycznie.


@nikifor: ale wiesz, że z punktu widzenia policji na przepisy ruchu drogowego rolkarz nie ma prawa jeździć drogą dla rowerów?
  • Odpowiedz
@HejHoHej: on popierdziela już lata, nagina ostro i szybko. Znam gościa, tłumaczyłem mu wszystko związane z velostradą, ale i tak poszedł do TV ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ale wiesz, że z punktu widzenia policji na przepisy ruchu drogowego rolkarz nie ma prawa jeździć drogą dla rowerów?


@uhu8: Ale wiesz, że ja właśnie pisałem o tym, że nie ma prawa jeździć DDR tylko musi poginać po nierównym chodniku z kostki albo płyt?
  • Odpowiedz
@nikifor: ale u mnie przy DDR chodniki raczej z asfaltu się robi, bo wiadome, że rolkarze wtedy na DDR będą a nie na chodniku. Problem z artykułu jest mocno wyolbrzymiony
  • Odpowiedz
ale u mnie przy DDR chodniki raczej z asfaltu się robi, bo wiadome, że rolkarze wtedy na DDR będą a nie na chodniku.


@demoos: To fajnie, zazdroszczę pomyślunku u projektujących. W całej Warszawie na to jeszcze nie wpadli.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że w naszym kraju każdy wie lepiej...ale takie coś to podstawa


@demoos: Argumenty używane w kontrze:
- dostęp do podziemnych instalacji trudniejszy jak jest asfalt
- asfalt gorzej wygląda
  • Odpowiedz