Wpis z mikrobloga

@Marek1991: Tylko na wykopie robimy sobie z nich beke, ale w prawdziwym świecie i na każdym innym portalu to ateiści są demonizowani.
Niektórzy serio przesadzają w wyśmiewaniu na tagu, ale ja staram się nie i się dobrze bawię.
  • Odpowiedz
@KiraQueen: taa... ateiści najbardziej uciśnioną grupą w Polsce XD Musicie uważać, bo gdy tylko PIS wygra następne wybory to katolicy wymordują ateistów. Przestań pieprzyć takie głupoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: Oh przeprszam za ten śmieszyny obrazek, na poratlu ze śmiesznymi obrazkami.
Ale prawda jest taka że wierzących jest zdecydowana większość, wiele osób(głównie starszych) nie umie pojąć co to w ogóle jest ateizm, spora część osób myśli że ateizm sprowadza się do hulaj duszo i braku zasad moralnych.
  • Odpowiedz
@KiraQueen: i te starsze osoby was szkalują? Bo ja widzę zupełnie coś innego, żyją swoim życiem, dziećmi i wnukami, a was mają dalece w d.....tak jak większość katolików. Z drugiej strony czy osoby koło 30 są stare? A to oni właśnie chrzczą swoje dzieci. Jeżeli chcecie zmienić świat to zacznijcie od siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marek1991: Nie, to wy katolocy jesteście uciśnieni na vikop.ru, moje biedaki.
W kraju gdzie większość to katolicy, to wy jesteście piętnowani.
Spróbuj powiedzieć mocno wierzącej rodzinie, że jesteś ateistą to ciebie może wydziedziczą.
  • Odpowiedz
@KiraQueen: Nie sądzę żeby to zrobili. Z drugiej strony czy coś w tym złego? Rodziny wydziedziczają się z różnych powodów. W większości cały ich majątek to to na co sami zapracowali przez całe swoje życie i nie ma takiego obowiązku żeby przekazywali wszystko swoim dzieciom . Wy to pewnie byście udawali wierzących, żeby dostać mieszkanie 45m2 w starej kamienicy :P
  • Odpowiedz
To moze smetne, ale w moim przypadku jest tak:
Przejawiam cechy dobrego czlowieka (przynajmniej moim zdaniem, staram sie zyc tak zeby innym nie szkodzic)
A jednoczesnie czuje sie wewnetrznie jak najgorszy zbir. bezprzerwy psychologiczna batalia pomiedzy duma a chciwoscia. Choc dla niektorych juz sam fakt, ze jestem dumny moze nie byc ok.
  • Odpowiedz
@KiraQueen: nie każdy kto wierzy w Boga jest dobry. Natomiast ateista już z samej definicji nie może być dobrym człowiekiem, bo odrzucił jedyne źródło dobra. Co najwyżej może działać poprawnie, nie czyni to go jednak dobrym.
  • Odpowiedz