Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada teleturniej Familiada która miała 56% głosów i ostatecznie zajmuje ona 3. miejsce. Nastała pora finału więc jak zawsze głosujecie na gorszy teleturniej
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada teleturniej Familiada która miała 56% głosów i o...

źródło: comment_aA7bd7qkPLty7RkiqR96hK0mkXXHn12r.jpg

Pobierz

Zagłosuj na gorszy teleturniej

  • Awantura o kasę 66.9% (1179)
  • 1 z 10 33.1% (583)

Oddanych głosów: 1762

  • 21
@oba-manigger: TYLKO AWANTURA O KASĘ!

Najlepszy polski teleturniej wszech czasów, zresztą na polskiej licencji, która potem poszła na zagraniczne rynki, niesamowity był ten klimat licytacji i walk do samego końca gry, Ibisz bez dwóch zdań w czasach świetności, a drużyny mistrzów w tamtym czasie stawały się prawdziwymi legendami, mistrzowie byli normalnie rozpoznawani na ulicach i mieli rzesze fanów.

Bardzo lubię 1 z 10, ale próżno w nim szukać takich emocji jak
@KAITO: Wielka Gra to jakiś nonsens, teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej z pytaniami typu

Prowadząca:
- Co powiedziała hrabina Szlezwig-Holsztain cesarzowi Fryderykowi Hohenzelorowi Habsurgowi Trzeciemu gdy przypadkowo nadepnął jej na nogę w trakcie rautu w 1792 w ambasadzie Prus.
Uczestnik teleturnieju
- Odpowiadam na pytanie pierwsze za 25 tysięcy złotych... Hrabina powiedziała "Moja noga! Co jest do diabła?"
Prowadząca:
- Hm.... ja mam tutaj odpowiedź "Moja stopa!
@oba-manigger: awantura o kasę była bardzo dobra, ale byłbym totalnie zaskoczony, gdyby się okazało, że *nie* była reżyserowana. Irytowały też (prawdziwe lub wyreżyserowane) problemy techniczne - wydawało się, że drużyny czasami czegoś nie słyszały albo nie wiedziały, że coś się wydarzyło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donmaslanoz14:

teleturniej z wiedzy kompletnie do niczego nikomu nie potrzebnej

Tak to można skrytykować każdy TELEturniej. Na tym to właśnie polega

Ponadto, WG > 1/10, bo:
1. Jest więcej niż trzy sekundy, żeby oglądający sam spróbował odpowiedzieć na pytanie
2. Pytania, w dalszym etapie gry, stają się bardziej opisowe, dzięki czemu można z tego wyciągnąć coś więcej niż suche fakty
3. Odcinki miały tematy, nie było zatem pytań o pierdy Anny