Wpis z mikrobloga

Cześć,
Może ktoś mógłby mi pomoc.
Uprawiam regularnie sport - racji pracy i innych czynników - od ponad 2 lat jest to #crossfit.
Na zajęcia chodzę regularnie 3-4 w tyg. - do treningów się przykładam i wychodzę z nich doszczętnie wykończony.

Od kilku miesięcy obserwuje właściwie brak progresji jeżeli chodzi o ciężary i nawet regresji (podciągnięcia). Można to jakoś ruszyć?

Wiek: 35 lata
Waga: 93 kg
Wzrost: 195 cm

Dieta: śniadanie: rano zblendowane owoce z musli
Dwa obiady: przed południem i 1.5h przed treningiem (inaczej mam wrażenie ze zemdleje)
Kolacja: mięso, ser, warzywa i jakaś kromka. Średnio koło 2.3-2.4tys kcal

Odstawiony cukier, słodycze i alkohol (w co któryś weekend)

Przeważnie makro się rozkłada jak na zdjęciach z MyFitnessPal

Będę bardzo zobowiązany za wszelkie rady chyba, ze w tym wieku tak już musi być ;)

#dieta #mikrokoksy #silownia
Pobierz GermanParis - Cześć,
Może ktoś mógłby mi pomoc.
Uprawiam regularnie sport - racji pra...
źródło: comment_9RwmvZ2j7SPSafZjCbdIwZAPJNfIJ80G.jpg
  • 28
@GermanParis: jesli trenujesz taki crossfit ktory widze na youtube czyli #!$%@? non stop w ktorym wszystkie miesnie sa zaangazowane w każdym cwiczeniu to przy twojej wadze i wzroscie twoj bilans kaloryczny jaki podsles to powinienes zjadac przed treningiem ;)

Z kalkulatora widze zebys utrzymal wage powinienes miec okolo 3.5k B130 T120 500 wegli. osobiscie zjechal bym do 100 z tluszczy i dal w bialko
@wiera87: na tyle lajkowo, że nie do końca rozumiem pytanie :)

Badania hormonów postaram się zrobić w piątek. Mam zrobić coś jeszcze? (Wcześniej robilem tylko ogólne standardowe badania okresowe - i mam tylko delikatnie podwyższona kreatinine (nerki sprawdzane pod tym katem i ok))
@GermanParis: jak wszyscy piszą, za mało kalorii.
Drugą sprawą może być przeładowanie treningowe, możliwe, że sie nie regenerujesz. Za mało kalorii też na to wpływa. im więcej jesz tym regeneracja lepsza.
Nic nie napisałes o treningu poza tym, że crossfit, także trudno powiedzieć czy jest ok, czy za mało czy za dużo.
No ale kcal na pewno więcej, 3kkcal minimum, 3.5 może.
Wysypiaj się dobrze i obserwuj.

Badania.
Standard, Test, wolny