Wpis z mikrobloga

Pewnie i tak mi nie uwierzycie i powiecie, że się sprzedałem, ale #skoda #karoq z 1.0 TSI 115 KM nawet jeździ!
I to nie tak najgorzej - nawet w mieście i na autostradzie. Problemy dopiero na górkach i po większym załadowaniu furki.
Owszem trzycylindrowiec brzmi źle, trzęsie nim, ale pali 7-8 litrów. Poza tym osiągi też znośne.
A sama kura? Czeski #crossover podoba mi się umiarkowanie, ale znajdzie swoich zwolenników, a tego motoru bym się tak strasznie nie bał.

Test tutaj.

#motoryzacja #samochody #motopodprad
stopaotestuje - Pewnie i tak mi nie uwierzycie i powiecie, że się sprzedałem, ale #Sk...

źródło: comment_PBX2O7Gv2ggd9DDxHPxXXiT3OMOoHlRY.jpg

Pobierz
  • 26
@stopaotestuje: Przecież masz swój cytat 2 posty wyżej, zarzucasz że małe silniki konkurencji ,,w rzeczywistości są one awaryjne, mało elastyczne, a do tego jeszcze dużo palą". Chyba wynika z tego że w skodzie jest inaczej, w przeciwieństwie do konkurencji. Czy może jednak nie?

Jeśli już przyznajesz że nie znasz awaryjności tego silnika w tym aucie, dynamika jest zaskakująca w co akurat śmiem wątpić, to i cały tekst traci na wiarygodności.

I
@Crow7422 są obiektywne. Po przejechaniu ponad 300 samochodów w swojej karierze jakieś porównanie mam, ale ok szanuje zdanie, nie muszą się każdemu podobać.

I jakbym tak za każdy test coś dostał... Oj nawet się nie rozmarzam.