Wpis z mikrobloga

1. Kup nowego kompa bo Wiedźmin 3 muli
2. "Ale fajnie ten Wiedźmin 3 wygląda w Full HD i 60 klatkach"
3. Cyk, 150h i Wiedźmin 3 skończony.
4. Po Wiedźminie 3 grasz tylko w Rimworld, Factorio i Hearts of Iron 2/3/4
5. Wszystkie te gry działają na twoim starym ThinkPadzie z 2011 roku
6. Oddajesz swojego wypasionego kompa młodszemu bratu, bo ThinkPad jest wygodniejszy i mobilniejszy
7. Ten moment gdy uświadamiasz sobie, że na pogranie w Wiedźmina wydałeś parę tysięcy złotych
8. XDDDDDDD

#heheszki #gry #pcmasterrace #rimworld #factorio #hoi4 #wiedzmin3
L.....i - 1. Kup nowego kompa bo Wiedźmin 3 muli
2. "Ale fajnie ten Wiedźmin 3 wyglą...

źródło: comment_94tEDoKCRHxo5sqQQs2kWGETgZf96jZ2.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • 1
@Lawrence_z_Arabii Grałeś może w Crusader Kings 2?
Jeśli nie to serio polecam. Oglądałem różne rozgrywki u każdej osoby, która go nagrywała na yt i coś już potrafiłem zrobić.

W dwa i pół dnia przegrałem 14h xd
(strasznie wciąga!!!) teraz nie mam czasu więc od czwartku chyba nie grałem xf
  • Odpowiedz
@C4rlos: trochę, ale sposób rozgrywki trochę mnie przerósł. O ile w wyszukiwaniu dobrych prowincji, czy budowaniu handlu w EU4 mam jeszcze jakieś obeznanie, tak w szukaniu kandydatek do zapłodnienia dla jedynego dziedzica, który ma teraz 12 lat trochę się gubię XD
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Miej lvl 19, pracuj w wakacje przed studbazą, wydaj 2,5 wypłaty na PCta. Przejdź Wiedźmina 3, potem faraon, stare strategie itp xD
No ale po 4 latach tylko chłodzenie na procesor wymieniłem i mogę wykop przeglądać na dobrym sprzęcie xD
  • Odpowiedz
rimworld przy większej kolonii potrafi przycinać nawet na całkiem mocnym sprzęcie


@prnppp: Dlatego gram na wyższych poziomach trudności, żeby się kolonia niezbyt rozwinęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Doman_60: Płyta główna z Optiplex 970 kupionego za 220 zeta na wyprzedaży w pracy. Z niego sprzedałem zasilacz za 40 złotych i procesor za 20. Z racji tego, że obudowa z niego jest za mała na cokolwiek to kupiłem jakiegoś randoma z OLX za 10 zeta. Procka zmieniłem na i5 2400 za 219 zeta. Z grafiką i zasilaczem to już był fart nieziemski. Na FB na jednej z grup komputerowych
  • Odpowiedz
O, ja właśnie jestem użytkownikiem optiplexa, tylko że dużo starszego, core 2 Duo.
Poszedłem niestety inną drogą, po prostu kupiłem konsolę :p

LGA 775 i Xeon z chin


@Wight: czytałem o tym niedawno i wydaje się spoko opcją. Jeszcze przy taniejących kartach graficznych, może to rozważę po wakacjach
  • Odpowiedz