Wpis z mikrobloga

1. Kup nowego kompa bo Wiedźmin 3 muli
2. "Ale fajnie ten Wiedźmin 3 wygląda w Full HD i 60 klatkach"
3. Cyk, 150h i Wiedźmin 3 skończony.
4. Po Wiedźminie 3 grasz tylko w Rimworld, Factorio i Hearts of Iron 2/3/4
5. Wszystkie te gry działają na twoim starym ThinkPadzie z 2011 roku
6. Oddajesz swojego wypasionego kompa młodszemu bratu, bo ThinkPad jest wygodniejszy i mobilniejszy
7. Ten moment gdy uświadamiasz sobie, że na pogranie w Wiedźmina wydałeś parę tysięcy złotych
8. XDDDDDDD

#heheszki #gry #pcmasterrace #rimworld #factorio #hoi4 #wiedzmin3
L.....i - 1. Kup nowego kompa bo Wiedźmin 3 muli
2. "Ale fajnie ten Wiedźmin 3 wyglą...

źródło: comment_94tEDoKCRHxo5sqQQs2kWGETgZf96jZ2.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@redmonk: To akurat nie jest screen z mojej gry, tylko z neta, bo piszę z telefonu, ale teraz katuję średniowieczne mody.

Moje dzikusy biegają z kuszami i w zbrojach, a wioski broni mur, kilka balist i dwie katapulty XD
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: heh to jak jak kupiłem ps4 i tylko gtav i diablo przeszedłem.
Moja różowa wrzask, że chyba za dużo mam sosu i, że się kurzy.
Sprzedałem mniej niż 100euro taniej niż dałem i wytłumaczyłem jej, że z 4 miesiące dobrej zabawy kosztowało mnie niecałe 25euro miesięcznie - #wygryw
  • Odpowiedz
nie laguje ci factorio ani hoi4 w późniejszych etapach?


@Derref: hoi4 nawet na tym wypasionym kompie lagowało na późnych etapach, w końcu to gra paradoxu, a w Factorio jestem raczej niedzielnym graczem i jak na razie dojście do energii atomowej jest dla mnie bardzo dużym osiągnięciem, więc nie mam zbyt rozbudowanych baz.

Zresztą ten ThinkPad ma całkiem mocny procesor i 8 GB ramu, więc też byle co to nie jest,
  • Odpowiedz
@botpoziomu: na razie szkoda mi kasy, bo od razu musiałbym kupić telewizor, którego nie mam i który służyłby tylko do grania na konsoli.

No ale nie powiem, kusiły mnie exlusivy z PS, zwłaszcza Uncharted.

No i nie wiem czy teraz warto się w PS4 pakować, jak zaraz będzie nowa generacja.
  • Odpowiedz
HoI4? Szału z klatkami pewnie nie ma, z resztą Rimworld też mocno daje po procesorze, a w dodatku leci na jednym wątku


@HetmanPolnyKoronny: hoi4 to nie jest slasher jak Wiedźmin 3, żeby potrzebował 60 klatek na sekundę, a co do Rimworld to gra bardzo dobrze działa, bo procesor w laptopie ma 3,4 GHz na rdzeniu, a grałem na starym laptopie, który miał 2,4 GHz i też dawało radę.

W dodatku
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: mi na nowszym i mocniejszym kompie HoI4 i Rimworld przy dłuższej grze zamula. Dużo zwierząt i kolonistów robi swoje, w HoI nie wiem co dokładnie zamula grę, ale liczba klatek potrafi spaść do kilkunastu no (nie tak straszne w takiej grze) i najszybsza prędkość to już nie to samo, co bardziej boli.
  • Odpowiedz
w HoI nie wiem co dokładnie zamula grę, ale liczba klatek potrafi spaść do kilkunastu no (nie tak straszne w takiej grze) i najszybsza prędkość to już nie to samo, co bardziej boli.


@HetmanPolnyKoronny: może to, że Głupi Salwador potrafi do 1950 roku wysrać z siebie ponad 100 dywizji i ciągle przeprowadzać je przez dwie prowincje które zajmuje ich kraj?

Mi raz ZSRR odbiło do 800 dywizji, a 500 dywizji u głównych państw to nie jest nic niezwykłego w 1945
  • Odpowiedz
A co do Rimworld to zawsze gram na 1 mapie i niemal nigdy nie mam zwierząt


@Lawrence_z_Arabii: psy są OP w tej grze - robią za transport i mięso armatnie, ja w późniejszym etapie często przechodzę do tego, że koloniści wszystko co zrobią rzucają na ziemię, a transportują psy, olbrzymia oszczędność czasu. Do tego stado wielbłądów czy mawołów (mleko i wełna) i po dłuższym czasie niby prosta gra, a potrafi
  • Odpowiedz