Wpis z mikrobloga

Witajcie moje kochane przegrywy! Nadszedł dzisiaj wyczekiwany dzień 5/30. Dzień był bardzo spokojny, ale ja także byłem zajęty dzisiaj, przez co nie mogłem też rozwinąć dłuższej konwersacji. Możliwe że jutro Wam to zrekompensuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na czym polega eksperyment?
Tutaj dla nowych uzytkowników, z racji tego ze musialem usunac pierwszy wpis i niektórzy nie wiedza o co tutaj w zasadzie moze chodzic. W eksperymencie, pierwszym takim w Polsce, dzialajacym na dosyc szeroka skale i obiekty badawcze testujemy, czy loszka 3/10 oceniona przez wiekszosc z was na PW, jest w stanie umówic, zdobyc milósc zycia, w przeciwienstwie do faceta. Nie chodzi tutaj o puchanie sie z chadami, tylko po prostu znalezc towarzysza zyciowego.

z Czym to sie je?

Podzielilem ludzi na 3 typy, wszystkie dane sa zbierane w excelu. Mianowicie:

Chad - Oceniam go po tym, ze bezposrednio potrafi zagadac o seks, ma zdjecia z bardzo dobrym otoczeniem, bardzo wyrazne, czesto znajduje sie na nim inne zdjecia z kaloryferem oraz po prostu ma na te "czasy" idealna twarz dla wiekszosci kobiet.

Normik - Ma ladne zdjecia, nie wyglada z twarzy na ruchacza, ma fajny opis, widac ze chce poznac jakas kobiete i isc z nia na randke.

Spermiarz - Obrzydliwa grupa ludzi, którzy ciagle sie narzucaja i nie daja spokoju, mysla ze tym zyskaja, a tak naprawde kazdego odtracaja. Twarz bardzo dziwna, zdjecia jakby z 99 roku z albumu babki i dziadka. Najczesciej maja baaardzo wielkie zakola i o siebie nie dbaja po prostu. Nie hejtuje ludzi z zakolami, po prostu oni nie dbaja nawet o fryzure z nia.

Nastepnie wszystkie dane zapisuje w excelu, a na koniec 30 dnia, opublikuje wiekszy wpis.

Jak przebiegal mi dzisiejszy dzien?

Zgromadziliśmy łącznie 148par, co daje nam o11par więcej niż wczoraj. Dostaliśmy dwie wiadomości. Jeden od spermiarza, drugi od pseudo chada (podchodzi już u mnie pod niego) który próbuje wyrwać na seks i bardzo łatwo to mu się udaje. Daje mi nawet numer telefonu.

#eksperyment30dniowytinder #eksperyment30dniowytinder #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #tfwnobf #badoo #tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
Pobierz AddictedToLoli - Witajcie moje kochane przegrywy! Nadszedł dzisiaj wyczekiwany dzień ...
źródło: comment_ToYmOudgqV49jph0pQZIvMfMyyQ5BvLT.jpg
  • 130