Wpis z mikrobloga

Jestem geniuszem. Mam prosty sposób na zwiększenie zarobków każdego górnika kopiącego ETH na GPU.
Profit powinien być wyższy minimum 50%! POWAŻNIE, ŻADNA ŚCIEMA! Koszta zerowe.

Załóżmy że masz GTX 1070ti. Obecnie według nice hasha, taki GTX kopie miesięcznie
0.00082578 BTC - 22.69 PLN (przy standardowej cenie cenie prąd w Polsce 0,6PLN / kWh

https://www.nicehash.com/profitability-calculator#nvidia-gtx-1070-ti;PLN;0.6;1;178;0;a5=1015.8;a7=50;a8=1.39;a14=50.83;a20=31.32;a21=3.4;a22=0.65;a23=0.36;a24=532.73;a25=1.365;a27=2.15;a28=5.13;a30=0.65;a33=10

Używany GTX 1070ti możesz sprzedać za ok 1500PLN na allegro.
1500 / 22,7 = 66. Nie uwzględniając wzrostu trudności kopania a wzrasta cały czas, bo przemysłowe kopalnie mają prąd nawet po 0,03$ / kWh i kiedy domowym kopaczom przestanie się opłacać kopać to oni jeszcze będą mieli zapas).
Potrzebujesz 66 miesięcy aby zwróciła ci się GPU. Czyli się nie zwróci nigdy, bo wzrost trudności będzie oddalał ta granicę w czasie).

Masz 1500PLN! Nigdy tyle nie wykopiesz! Myślisz że cena ETH może wzrosnąć? To i trudność wzrośnie bo powyłączane koparki, znów zostaną uruchomione a moc GPU z innych shitów też przerzuci się z nich na ETH.

TERAZ TWÓJ NAJIDIOTYCZNIEJSZY ARGUMENT:

Wolę teraz kopać, jak pohodluję to sprzedam jak cena ETH wzrośnie! Opłaca isę kopać wtedy, kiedy wszyscy mówią że się nie opłaca!!!one


Jeżeli uważasz że wzrośnie i grasz pod wzrosty to jesteś spekulantem i wierzysz w tego shita.
WIĘC BARDZIEJ CI SIĘ OPŁACI ZA TE 1500PLN KUPIĆ ETH!!!
Będziesz mógł więcej hodlować i jeszcze więcej zarobisz kiedy jego cena wzrośnie!!!

Wiem że mnie nie posłuchać, jak od szczytów bańki was ostrzegam! Liczycie na cud. Niestety, on nie jest możliwy. Na rynku jest spory zapas mocy GPU, nie tak jak było podczas pompki ETH w grudniu, styczniu.
Nawet jeżeli wzrośnie ETH do 1000$ to trudność szybko wzrośnie A NAWET JESLI NIE WZROŚNIE TRUDNOŚĆ TO I TAK MASZ TERAZ WIĘCEJ TYCH ETH NIŻ WYKOPIESZ PRZEZ KILKA LAT, WIĘC POMPA ETH TEŻ NA NIE WPŁYNIE.

Twierdzisz że wolisz kopać dalej, #!$%@? uzasadnij logicznie. Boli cię że jak sprzedasz GPU teraz to zrelizujesz stratę, bo róznica w wartości jest większa niż wykopałeś??? TO TRUDNO, NIE ZMIENISZ TEGO. MOŻESZ TYLKO OGRANICZYĆ STRATY BO ONE SĄ NIEUNIKNIONE I BĘDĄ NADAL TRWAŁY. Nie jest możliwe aby wyjść na kopaniu w domu lepiej niż sprzedając kartę.

#mining #kryptowaluty #bitcoin #ethereum
Pobierz t.....s - Jestem geniuszem. Mam prosty sposób na zwiększenie zarobków każdego górnika...
źródło: comment_YCf5fFBSRLVsPpuowjS9IuOVnQrx0LKR.jpg
  • 8
@Amelcio nie odpowie Ci bo sam to coś wymyślił, to tak jak ja bym kogoś nazwał guadarianinem. Czyli #!$%@? wi czym- wymyślone na poczekaniu xD