Wpis z mikrobloga

Kończymy kolejne głosowanie, w czasie którego aż 970 mirków oceniło serial animowany "DuckTales" (z lat 1987-1990).
66% osób zaznaczyło, że widziało pojedyncze odcinki, 27% z Was widziało większość serialu, tylko 3% osób widziało cały serial, a 4% nie widziało nawet jednego odcinka.
Według Was Kacze Opowieści zasługują na ocenę 8,95, co jest wynikiem znacznie wyższym od tego na Filmwebie (7,5), oraz wyższym od oceny na IMDb (8,1). Magia wspomnień z dzieciństwa, czy przygody kaczek faktycznie są aż tak dobre? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na dzisiejsze głosowanie rzucam dla odmiany nietypowy film animowany - "Fantastic Mr. Fox" (Fantastyczny Pan Lis; 2009)

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowekreskowki

Zasady: Oceniamy kreskówki oraz filmy animowane z różnych okresów. Głosujemy w skali 1-10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu IMDB i Filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-4 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś daną animację.

Top 5 seriale:


Top 5 filmy:


Miłej zabawy :-).

#wykopowekreskowki #kreskowki
Zaff - Kończymy kolejne głosowanie, w czasie którego aż 970 mirków oceniło serial ani...

źródło: comment_v85BykYQEWFvQ06uIsQoj7qboMP47rnz.jpg

Pobierz

Na ile oceniasz film "Fantastyczny Pan Lis"?

  • 1 10.7% (50)
  • 2 1.3% (6)
  • 3 0.4% (2)
  • 4 1.1% (5)
  • 5 1.5% (7)
  • 6 0.9% (4)
  • 7 4.9% (23)
  • 8 17.8% (83)
  • 9 28.3% (132)
  • 10 33.2% (155)

Oddanych głosów: 467

  • 18
@Zaff: nie wiem czym dokładnie ta animacja mnie urzekła, ale jest po prostu rewelacyjna. muzyka, dialogi, sama animacja, echhh. świetne doznanie, osobiście czułem się wprowadzony w jakąś oniryczną historę bardziej rzeczywistą niż rzeczywistość.
fantastyczny pan lis był.
@Zaff: scena z wilkiem fenomenalna, reszta mocno średnia. Postać nietuzinkowego syna trochę ratuje bajkę, bo takto miałem wrażenie, że jest trochę... O niczym. A sama technika animacji jest mistrzowska.