Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Ludzie to buraki. Najgorszy sort spośród istniejących ssaków. Są oczywiście jednostki "normalne", ale największą uwagę przykuwa patologia.

Do sedna - w nocy ukradziono mój #rower tuż spod bloku. Przypięty do stojaka. Człowiek wstaje rano do pracy i zastaje widok taki jak na zdjęciu, od samego początku dnia strzał adrenaliny i #!$%@?. Po prostu wiesz, że dzień nie będzie dobry. Że tydzień nie będzie dobry. Ani nawet wrzesień.

Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co zrobić? Gdzie szukać? olx i allegro monitorowane, sprawa zgłoszona na policji, ale wiadomo, że za 2 miesiące przyjdzie umorzenie sprawy. Jakieś lokalne bazary do sprawdzenia? Znane miejsca handlu lewym towarem? Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #pragapolnoc #kradziez #kradno
yetas - #!$%@?. Ludzie to buraki. Najgorszy sort spośród istniejących ssaków. Są oczy...

źródło: comment_Tsb7OBnRLmk4WmYDJsY3jVTVa0H4pKvO.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yetas: Serio, na szmulkach taki zabezpieczenie? xD
Ja rozumiem, że złodzieje to #!$%@? i sam bym chętnie ręce ucinał, ale to jest jednak brak instynktu samozachowawczego
  • Odpowiedz
  • 0
@mecenas_z_piaseczna Śląsk A? Dobra #!$%@?, nie było tematu.

W wielkopolsce od urodzenia nie słyszałem "majzel" i podobnych, zawsze przecinak.
Możliwe że jesteś starsza więc miałaś do czynienia ze starszymi ludźmi niż ja, nie wnikam.
  • Odpowiedz
@yetas czy ty wiesz czemu w danii I holandii jeździ się tanimi #!$%@? holendrami? bo kradną na potęgę. nawet takimi jak jeżdżą. wszędzie kradną. W S Z E D Z I E.
niestety kup sobie rower I zapięcie unlock, bez flexa nie da się za bardzo zmajstrowac na szybko.
  • Odpowiedz
  • 0
@mecenas_z_piaseczna jeśli chodzi o ludzi którzy śląsk reprezentują to zachowują się jak z polski D, próbując na siłę #!$%@?ć się w ten wungiel zamoast chociaż protestować o rządowe szkolenia żeby się przebranżowić.

Nie słyszałem. U mnie w domu nie mówiło się gwarą poza takimi nieoczywistymi rzeczami jak np. Siadać vs się siadać, ja sam dość długo nie wiedziałem że to gwara.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OzaweNakashi: no tak, ale całe szczęście zapieprzyl tylko lampkę przednia i tylna, oraz siodełko. A stary rower w dobrym stanie, wartość max 200zl choć włożyłem mega $ w niego. Mam teraz drugiego kellysa i chyba kupię drugiego ulocka na przednie koło. Jak coś, to polecam ulocki abusa i kryptonite.
  • Odpowiedz
@yetas: Pisałeś o monitoringu. Nic na nim nie widać? Przecież jak wchodził na osiedle to ktoś musiał wpuścić. Może użył kodu do czyjegoś mieszkania.
  • Odpowiedz
@yetas: Rower jak był fajny, to już pewnie jest u kupca... przykro mi. Tylko jeszcze poradzę kupno jakiegoś dobrego d-locka, bo takie zapięcia niestety można przeciąć łatwo. Dobry d-lock wytrzyma przecinaki i trzeba będzie jakichś szlifierek, żeby go otworzyć- a to narobi hałasu i jest bezpieczniejsze ogólnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@yetas mi ukradli w zeszlym roku z garażu, policja i takk dalej. Przysłali umożenie po miesiącu roweru do tej pory nie widziałem, musialem kupić drugi ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz