Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Ludzie to buraki. Najgorszy sort spośród istniejących ssaków. Są oczywiście jednostki "normalne", ale największą uwagę przykuwa patologia.

Do sedna - w nocy ukradziono mój #rower tuż spod bloku. Przypięty do stojaka. Człowiek wstaje rano do pracy i zastaje widok taki jak na zdjęciu, od samego początku dnia strzał adrenaliny i #!$%@?. Po prostu wiesz, że dzień nie będzie dobry. Że tydzień nie będzie dobry. Ani nawet wrzesień.

Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co zrobić? Gdzie szukać? olx i allegro monitorowane, sprawa zgłoszona na policji, ale wiadomo, że za 2 miesiące przyjdzie umorzenie sprawy. Jakieś lokalne bazary do sprawdzenia? Znane miejsca handlu lewym towarem? Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #pragapolnoc #kradziez #kradno
yetas - #!$%@?. Ludzie to buraki. Najgorszy sort spośród istniejących ssaków. Są oczy...

źródło: comment_Tsb7OBnRLmk4WmYDJsY3jVTVa0H4pKvO.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yetas: no to obraź się na świat i cierp dalej xd. Rozumienie realiów nie oznacza, że się z nimi zgadzam, ale są rzeczy, na które nie masz wpływu, a jedną z nich jest to, że (wbrew panującemu od paru lat poglądowi, że "to już nie te czasy, że rowery kradno") ktoś Ci może coś #!$%@?ć, jak tylko będzie miał sprzyjające okoliczności. Dlatego nie zostawiam roweru pod blokiem, choćby przypiętego, mimo
  • Odpowiedz
@yetas w weekend przejedź się na Żerań (giełda samochodowa ale stoją z rowerami)
W niedzielę bazar na Olimpii stoją z wszelakiej maści sprzętem są i rowery
Ewentualnie wolumen też możesz poszukać.
  • Odpowiedz
@yetas: Miałem taką samą blokadę, pewnego razu zamek mi się w niej popsuł i nie mogłem jej otworzyć. Przeciąłem ją zardzewiałym brzeszczotem... Ludzie chodzili w okół nikt się nie zainteresował, każdy udawał, że nie widzi.
  • Odpowiedz
@yetas Mirku mam nadzieję że jakimś cudem odnajdziesz swoją własność. Sam zostawiam swój rower za swoim domem bez zapięcia bo jednak liczę na to że nikt go nie #!$%@?. W okolicy nie ma murzynów. A właśnie tak patrzę na tych #!$%@? co kradną. To są #!$%@? białe murzyny! #!$%@? jak coś co jest warte nawet 5 zł to nie moje więc nie ruszam. Popieram to że mógłbyś go mieć nawet sznurówka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: W Japonii nawet blokad nie używają i nikt nie tyka, ale rowery, które stoją długo nieużywane są zbierane i magazynowane.
  • Odpowiedz
@Twinkle: A w Ameryce Łacińskiej kradną nerki i co? Co to zmienia? Polska to nie jest bogaty kraj i niektórym się opłaca kraść i tyle. Mieszkamy w Polsce i tutaj kradną i tyle, wiec trzeba się zabezpieczać
  • Odpowiedz
@yetas: Współczuję ale zostawienie roweru zapiętego linką na noc to prawie tak jak byś go zostawił złodziejowi w prezencie. Najgrubsze linki dziewczyna przecina w kilka sekund a najtańszego u locka już nie dała rady przeciąć.
aldi7x - @yetas: Współczuję ale zostawienie roweru zapiętego linką na noc to prawie t...
  • Odpowiedz