Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Ludzie to buraki. Najgorszy sort spośród istniejących ssaków. Są oczywiście jednostki "normalne", ale największą uwagę przykuwa patologia.

Do sedna - w nocy ukradziono mój #rower tuż spod bloku. Przypięty do stojaka. Człowiek wstaje rano do pracy i zastaje widok taki jak na zdjęciu, od samego początku dnia strzał adrenaliny i #!$%@?. Po prostu wiesz, że dzień nie będzie dobry. Że tydzień nie będzie dobry. Ani nawet wrzesień.

Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co zrobić? Gdzie szukać? olx i allegro monitorowane, sprawa zgłoszona na policji, ale wiadomo, że za 2 miesiące przyjdzie umorzenie sprawy. Jakieś lokalne bazary do sprawdzenia? Znane miejsca handlu lewym towarem? Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #pragapolnoc #kradziez #kradno
yetas - #!$%@?. Ludzie to buraki. Najgorszy sort spośród istniejących ssaków. Są oczy...

źródło: comment_Tsb7OBnRLmk4WmYDJsY3jVTVa0H4pKvO.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Np w Danii swobodnie zostawia się rowerki WSZĘDZIE i bez zabezpieczeń. Krew mnie zalewa kiedy widzę taką logikę.


@yetas: Ale Ty nie mieszkasz w Danii tylko w Polsce.

Co za różnica czym jest przypięty.


Taka że jakbyś miał porządnego ulocka to by ci roweru nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@goferek: @Norskee: mojemu bratu z piwnicy w bloku ukradli. Klodka przepilowana i tyle z zabezpieczenia.
Jak złodziej chce,to niestety często mało co go powstrzyma...

A szwagier raz złamał kluczyk od blokady. Kupil pilnik w pobliskim sklepie z narzędziami i działał. Nikt się nie zainteresował.
A rower był przypiety kolo komendy policji( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@yetas: Kiedyś wynajmowałem mieszkanie na grodzonym osiedlu na Woli (Gizów). Ochrona, kamery, P O T Ę Ż N E ogrodzenie. W nocy #!$%@? ze stojaka 8 rowerów. Kurtyna.

Na przyszłość polecam zainwestować w porządnego u-locka. Sam mam rower za 3500zł czyli żadne luksusy, ale trzymam go na tarasie, osiedlowemu stojakowi po tamtej akcji na pewno nigdy nie zaufam.

A w Danii to, w Danii tamto... Niestety, mieszkasz w Polsce, tutaj
  • Odpowiedz
@yetas: nie martw się, ja też kiedys miałem taką sytuację. Zgłosiłem na policję, przeszedłem się do lombardu i przeglądałem cały dzień olx i allegro. Nigdzie go nie było. Wieczorem poszedłem na spacer i nogi zaniosły mnie tam, gdzie ostatni raz widziałem swój rower. Okazało się, że tam stał z karteczką "sorry, pożyczyłem, bo naprawdę się spieszyłem". Kamień z serca. Tobie też tego życzę. Jakoś się ułoży ( ͡°(
  • Odpowiedz
@yetas: Za tydzień przyjdzie informacja o wszczęciu postępowania a dwa dni później umorzenie. Sprawdź na bazarze na Olimpii. Ale raczej rower pójdzie za Warszawę
  • Odpowiedz
  • 1
@mecenas_z_piaseczna co to jest majzel? Po polsku pisz bo teraz każdy kto chce zrozumieć komentarz musi googlować twoją gwarę.

Trudniejsze to nie to samo co trudne. Zwykłą linkę przetniesz:
Bardzo szybko, max sekunda cięcia
Cicho (względnie)

U-lock stawia większy opór i może to wystarczy by zniechęcić lub zwrócić czyjąś uwagę (bo schylenie się na sekundę do koła roweru w nocy pod blokiem jest tylko trochę podejrzane, a #!$%@? młotkiem w ulocka...
  • Odpowiedz