Wpis z mikrobloga

Zawsze bawi mnie gdy #rozowepaski mowią że faceci to by je tylko #!$%@?ć chcieli i że w ogóle nie ma takiego faceta który chciałby z nimi rozmawiać. Albo że na #tinder chciałyby najpierw pogadać zanim spotkanie czy nawet seks. Wreszcie że szukają faceta "do rozmawiania".

Otóż moje drogie oto #ciekawostki dla was (tylko jedna ale tag jest w liczbie mnogiej) - JESTEŚCIE NUDNE W #!$%@? i rozmawianie z wami jest po prostu nudne. Nie macie absolutnie nic ciekawego do powiedzenia. Niestety, możecie mieć milion hobby, mniej lub bardziej ciekawych, ale jeżeli nie potraficie o nich jakoś ciekawie nic powiedzieć to rozmawianie z wami będzie nudne. Z hobby w przypadku kobiet jest dodatkowo ten problem, że jeśli jakaś taka trafi na faceta, który praktykuje to samo i interesuje się tym samym, to z reguły w czasie rozmowy wychodzi, że taki #rozowypasek to interesuje się tym tylko na bardzo płytkim i mało zaawansowanym poziomie.

Niestety, wiele z was nie potrafi pociągnąć rozmowy a tym bardziej nią w jakikolwiek sposób sterować. Nie potraficie wymyślić jakiegoś ciekawego tematu o którym możecie coś powiedzieć ani czegoś co można wspólnie porozkminiać.

Oczywiście zaznaczam, że powyższe dotyczy tylko tych pań, które narzekają w sposób o którym mówiłem wyżej. Jest trochę kobiet, które są interesujące i mają coś do powiedzenia i potrafią rozmawiać. No ale te akurat nie narzekają na to, że faceci chcą je tylko #!$%@?ć.

#rozkminy #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
gnt_1 - Zawsze bawi mnie gdy #rozowepaski mowią że faceci to by je tylko #!$%@?ć chci...

źródło: comment_B8iMebDXj8zsi0cotrn2AmGrR5V0K9t2.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@gnt_1 w tym wywodzie sugerując sie zdjęciem oczekiwałam aż nawiążesz do serialu"Hannibal" i powiesz, że niebiescy nie lubią rozmawiać z różowymi, bo chcą je zjeść. Trochę sie rozczarowałam. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gnt_1: mnie jeszcze śmieszy frazes "Nie ma już prawdziwych facetów" czy "Kiedyś to byli faceci". One myślą, że kiedyś faceci byli gentelmenami, którzy nie myśleli o seksie. Tiaaaa... wydaje mi się, że kiedyś faceci byli jeszcze gorsi, na pewno traktowali kobiety z mniejszym szacunkiem i trzymali krótko, albo prali po ryju. Poza tym teraz faceci są bardziej zniewieścieli właśnie przez lewactwo i to, że w szkołach nauczycielami są głównie kobiety.
  • Odpowiedz
@Tarwani: Zgadzam się i pragnę dodać, że Hannibal jednak nie jest najlepszym przykładem "ogromnie interesującego i wciągającego" mówienia o swoich zainteresowaniach, gdyż był niezwykle skryty ().
  • Odpowiedz
@Tarwani: no i jak wpadlas na to ze niebiescy nie chca rozmawiac z rozowymi bo chca je zjesc? dlaczego by mieli chciec zjesc kogokolwiek xd i dlaczego mieliby nie chciec rozmawiac bo chca zjesc?
  • Odpowiedz
@gnt_1 ( _) proszę przeczytaj jeszcze raz to co napisałam, potem raz jeszcze i zrozum, że to był tylko żart nawiązujący do aktora którego wstawiłeś i roli którą grał. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gnt_1: Koleżanka chyba myślała, że wybór zdjęcia (aktora) był celowy i miała nadzieje, że jeśli sobie z tego zażartuje, to zrozumiesz dowcip. Aktor na zdjęciu jest po prostu dość specyficzny i jeżeli ktoś chociaż raz obejrzał z nim film/serial, to go na długo zapamięta. Ot tyle.
  • Odpowiedz