Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak wygląda zakup preordera #fifa19 w menu #fifa18?
Musze mieć pieniądze w portfelu?
Pieniądze od razu zostaną pobrane?
O której godzinie 25 września będę mógł pobrać grę?
Czy lepiej kupić wersję pudelkowa, tak na wypadek p------------a konta?, (kilka miesięcy temu ktoś próbował p------c mi konto. Nie obeszło się bez telefonu do playstation)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzychu_kadetem_tera: nie wiem jak w przypadku ps4, ale na ms xbox pieniądze pobierają najwcześniej 10 dni przed premierą. 25 będziesz miał dostęp jeśli kuousz wersje champions lub ultimate, standard 28 dostęp do gry dopiero daje. Grę podobno można już pobrac (xbox, mirki pisali kilka wpisów niżej), a dostęp dostaniesz zaraz po północy pewnie.
  • Odpowiedz
@Roxi5017 no właśnie chodzi mi o ten dostęp/pobranie gry dnia 25. Dlatego chciałbym żeby ktoś się wypowiedział kto już to ogarnął. Byłoby super, że gdybym mógł ściągać grę przed 25 września a tak jak piszesz dostęp dostać zaraz po północy.
  • Odpowiedz
@avers91 nie, nie wiem. W tureckie promki też nie idę. Mam opcje kupienia doładowania psn 100zl za 85zl. A teraz jest opcja na edycję ultimate -10%. Edycja ultimate kosztuje 377zl już po promocji. A za 400 zl zapłace 340 zł, czyli jeszcze 60 zł mi zostanie na jakieś p------y.
  • Odpowiedz