Wpis z mikrobloga

  • 613
Kilka powodów dla których nie lubię psów

1. Śmierdzą
2. Ciągle przy Tobie są i nie dają Ci na moment spokoju
3. Drą ryjca o 3 w nocy jak usłyszą jakiś hałas
4. Jedzą gówno
5. Skaczą na Ciebie jak mają #!$%@? łapy
6. Sępią o żarcie
7. Trzeba z nimi wychodzić niezależnie od chęci i pogody
8. Śmierdzą x2
9. Liżą po twarzy
10. Zachowują się jak upośledzone (cieszy się jak kretyn na Twój widok, lata za jakimś patykiem xD)
11. Robią wszystko co każesz, są za bardzo uległe.
12. Są brzydkie
13. Ślinią się (autorstwa @Morenk4)

#niepopularnaopinia #psy
  • 221
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Amishia: Powiem Ci tak. Kup sobie kota wtedy zrozumiesz że to samo można napisać o tych wstrętnych bydlakach :-D a psy przynajmniej jak mi się wydaje - stoją znacznie wyżej niż te zapchlone kocury.
  • Odpowiedz
@Amishia: Z większością punktów się zgodzę, zwłaszcza z tym, że śmierdzą. Aby pies zachował higienę to trzeba się sporo namęczyć, a taki kot sam się elegancko umyję i nie śmierdzi. Kocia natura niestety jest cholernie samolubna i choćby nie wiem co to nie będzie tak wierny jak pies. Mimo wszystko ja ogólnie też troszkę bardziej wolę koty od psów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@BuryRysiek ale ta wierność wkurza. Po co mi istota bez własnego zdania? Mówię tu oczywiście o takim zakresie, w jakim zwierzę może mieć własne zdanie
  • Odpowiedz
@Amishia: To prawda, że psy śmierdzą niestety, ale ich właściciele tego nie czują bo sami już śmierdzą i ich mieszkania. Wyjątkiem są zadbane psy które mają włosy, a nie sierść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amishia: A mój śmierdzi #!$%@?. Znaczy dupa mu śmierdzi bo sobie debil nie potrafi jej dokładnie umyć. Rzygać mi się chce jak muszę patrzeć na to wypięte dupsko do głaskania którego oczko oblepione jest wydzieliną okołoodbytniczą. Ja przepraszam za szczegóły, ale tak to dokładnie wygląda. A ten moj kot patologicznie pcha się na Ciebie dupskiem i podnosi je do głaskania i oklepywania. Fuj!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amishia: nie zaburzenie. Brzuch ma obwisły jak próbuję sobie dupę umyć to mu skóra na brzuchu zasłania. I to nie jest coś z czego można schudnąć bo to nie jest sadło tylko skóra. Aj nie cierpię kotów. Pozdrawiam :-)
  • Odpowiedz
  • 6
@Amishia moje komentarze wnoszą tyle co ten wpis, czyli nic.

Wychodzisz od początku z błędnego założenia więc nie ma sensu pisać merytorycznych komentarzy
  • Odpowiedz