Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lepiej nie uprawiać wcale seksu czy być łatwą laską, która daje bez zobowiązań?
Jestem kobietą, w wieku starszym niż statystyczny wykopek, o bardzo dużej wrażliwości, choć skrzętnie to ukrywam.
Przestałam wierzyć w miłość, gdy #niebieskipasek którego kochałam nad życie mnie zdradził emocjonalnie i porzucił. Minęło kilka lat a ja do teraz potrafie sie rozpłakać, gdy mijam miejsca, gdzie byliśmy razem. Nie wierzę, że ktokolwiek może mnie pokochać, a ja jego. Za stara na to jestem, zbyt #!$%@? i ciężko do mnie dotrzeć. Wiem natomiast, że podobam się niektórym mężczyznom na tyle mocno, że regularnie mam propozycje seksu. Przez wiele lat je odrzucałam, ale może to źle? Może powinnam korzystać dopóki mam możliwość?

#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Lepiej nie uprawiać wcale seksu czy...
źródło: comment_V6c5myqZJM2chJYNHQlTgWuBZpmZeVRR.jpg
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania Trochę głupie to myślenie. Z skrajności w skrajność. Wcale lub każdemu. Znajdź sobie faceta, który ci się podoba, widzisz, że się stara i z nim się umawiaj od czasu do czasu. Nie bądź na pewno łatwa, niech się coś facet postara. Kiedyś się spotykałem z podobnym przypadkiem jak ty - ona 5 lat starsza, po rozwodzie, przedstawiała się jako zimna suka i że seks jej nie potrzebny, a jak przyjechała to
@AnonimoweMirkoWyznania kwestia priorytetów. Co będzie dla ciebie lepsze nikt nie będzie wiedział lepiej niż ty sama. Zastanów się czy cię regularne pieprzenie usatysfakcjonuje czy będzie tylko słabym lekarstwem na brak kogoś bliskiego. Może seks pozwoli ci poczuć ulgę w końcu ale może też pozostawić ci niedosyt i poczucie, że to dalej nie tego szukałaś, wymieszane z wyrzutami sumienia.
Hah. Wiem, nie pomagam :D Ale ludzie #!$%@?ą się w kolejnych osobach przez całe
@AnonimoweMirkoWyznania: uwazaj po prpstu zeby nie zranic tym siebie. A jak to dla ciebie ok i nie zaangazujesz sie emocjonalnie w cos bez przyszlosci, czemu nie. Jestes dorosla. Tylko ustawcie przed tym zasady, bo faceci tez potrafia potem uprzykszac zycie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że nie warto siedzieć i się zamartwiać. Związek w końcu się pojawi, a seks - każdy ma potrzeby. Ty też. Nie odcinaj się od nich :)

A jakbyś chciała pogadać, to zapraszam na priv. Umiem słuchać. I gadać. I nie chodzi mi o seks - przecież się nie znamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co piszesz to jesteś bardzo wrażliwa. Może okazać się, ze jak prześpisz się z którymś z nich, to wyrzuty sumienia Cie zjedzą. Może powstać obrzydzenie do samej siebie, wstyd. Nie rób nic wbrew sobie. Jeżeli nie pociąga Cie żaden facet, ba jeśli są żonaci, odpuść sobie. Powstanie więź, a później kolejna dziura w serduchu, bo oni odejdą a Ty sobie z tym nie poradzisz, tak jak z odejściem