Wpis z mikrobloga

@Aedemkun co mnie to g---o obchodzi czy ktoś z twojej klasy idzie do kościoła czy nie, ty też zajmij się swoim życiem i odrabianiem lekcji a nie próbujesz komuś wciskać swoje nic nie warte zdanie xd
  • Odpowiedz
  • 1
@DADIKUL: Widocznie trochę obchodzi skoro poświęciłeś swój czas żeby mi to napisać. Szkoły jeszcze nie ma więc się obijam oglądając seriale na Netflixie. Mam podzielną uwagę więc to nie problem robić wiele rzeczy naraz.

@mateusz-zahorski: Czyli trzeba zmuszać ludzi żeby wierzyli?
  • Odpowiedz
@Aedemkun ból d--y większy niż u madek, nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do kościoła. Można chodzić do synagogi, cerkwi czy kina na rozpoczęcie roku szkolnego. W czym problem? Aaaa, już wiem. Bekazkatoli, boże jak śmiesznie xD
  • Odpowiedz
@Aedemkun: kontynuujac nasz ciekawy temat chodzenia do kosciola czy religia zamieniana na etykę nie jest dobrowolna od kilunastu lat. dyrekcja nie podlega kuratorium oświaty>
  • Odpowiedz
  • 1
@wygryww: W szkole nie powinno być ani religii, ani etyki. To strata czasu (i pieniędzy). Jeśli już tak bardzo chcą żeby takie zajęcia były prowadzone to powinny one mieć miejsce po normalnych lekcjach
  • Odpowiedz
  • 1
@mateusz-zahorski: Jeśli rodzice mi każą, a msza szkolna jest traktowana jak każda inna lekcja, to tak, jestem zmuszana. Uwolniłam się od tego gdy poszłam do liceum i skończyłam w końcu osiemnastkę

  • Odpowiedz
@Aedemkun: tak bo jak jesteś dzieckiem i rodzice Ci każą zjeść mięsko to musisz zjeść, to też jest zmuszanie... Później jak jesteś pełnoletnia to normalne że rodzice już nie mają takiego wpływu na Ciebie. Ja Ci tego nie będę przedstawiał bo masz wolną wolę robisz co chcesz ale przekonasz sie
  • Odpowiedz